Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidze ludzi, mógłbym mieć wywalone, ale wtedy musiałbym mieć pracę, a w pracy są ludzie, czyli się boję. A żeby się nie bać pomogło by bycie bogatym, ale to trzeba mieć pracęę ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Jak to życie boli, do wszystkiego trzeba ludzi.............. ja chyba już nie chcę...
#przegryw #depresja #nerwica #gorzkiezale
  • 30
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qew12: idz do jakiegoś kołchozu gdzie jest głośno, jak jest hałas to nikt ze sobą nie rozmawia bo fizycznie się nie da. Jedyny kontakt z ludźmi to w szatni i na przerwie ale to da się przeżyć
  • Odpowiedz
@qew12 same. Nienawidzę i boję się ludzi. Nie chcę mieć kontaktu z ludźmi. Nie chcę się odzywać do ludzi. Niestety ale żyć z czegoś trzeba i muszę pracować niestety.
  • Odpowiedz
@qew12: obserwuje te twoje wpisy od czasu do czasu i tak mnie zastanawia czy masz jakiś dłuższy plan na życie? Rozumiem że masz jakieś lęki i nie lubisz ludzi, rozumiem całkiem dobrze bo mam to samo, ale tak wygląda życie, że rzadko idzie wszystko po naszej myśli. Musisz przełamać swoje lęki i przyzwyczaić się do życia w społeczeństwie, im dłużej uciekasz od problemu tym trudniej będzie ci przezwyciężyć problem.
  • Odpowiedz
@qew12: Nigdy nie jest za późno na nowe plany ;) Na twoim miejscu poszukałbym jakiejś roboty, chociażby takiej dorywczej. Robota i zarabianie podnosi poczucie własnej wartości i pozwala "oswajać się" z ludźmi. Tak czy siak trzymam kciuki za ciebie ;)
  • Odpowiedz