Wpis z mikrobloga

Ej, a znacie taki trik, że jak powiesz "ruskie trolle", albo "ruska onuco" to całkowicie zeruje i wymazuje się inflacja, rzeź Wołyńska, afery polityczne pomniki bandery i plucie nam w twarz i nawet meble można Polakom z domu wynieść i jak się sprzeciwią to powiedzieć "ty ruski kolaborancie" i wtedy to jest legalne?

Dobry trik. Co?

Nauczył mnie tego triku Vati i Wuc

#ukraina #rosja #putin #wojna #polska #gospodarka #ekonomia #konfederacja #inflacja #wolyn #bandera #bekazlewactwa #bekazpisu
  • 14
@Ynfluencer: pisałem tu komentarze pewnie z rok temu, że na tym wszystkim to nam Polakom się jeszcze oberwie, a co najmniej odbije czkawką. Bo pomogliśmy za mało, a bo to trudna historia, a u nas to jeszcze nawet antyukrainizm. I tak w ogóle to Niemcy są tutaj przyjacielem wschodnich braci. Nasz naród jest po prostu głupi, naiwny i głupi. A te pseudo elity są niejako jego odzwierciedleniem
@obserwator_nsa: No jeśli w interesie jakiegoś potężniejszego gracza tak będzie to tak zrobią. Wykorzystają nas bez cienia skrupułów. Oczywiście. Kto wie co chcą z nami zrobić, ale jedno wiem. Nasi politycy zgodzą się na wszystko od A do Z i naiwnie od razu zaakceptują, bo tam nikt nie ma jaj ani rozumu. I to niezależnie kto będzie dalej rządził.
Obchodzeniem święta Bandery, jego pomnikami, które tam stoją, zasiłkami, które tu pobierają, rozmowami z Rockbridgem na temat odbudowy Ukrainy, czy flagami Banderowskimi?


@Ynfluencer: Życzeniami, zwykłym dziękuje i milionem różnych wyrazów wdzięczności.