Wpis z mikrobloga

@Madridista98: Tak, podczas pracy nawi masz pasek baner na górze ekranu telefonu 8) Ale tak jak @robertx napisał, są reklamy głosowe, które Ci się odtwarzają. Na przykład reklama burger kinga i pierdzielenie o tym jakiego nowego whoopera w promocji za 30zł możesz sobie kupić.
  • Odpowiedz
@DJRuraWydechowa sporo jest zgłoszeń na yanosiku których nie ma na waze. Ja mam ustawione że carplay mi odpala w tle yanosika przy starcie, a jeżdżę na waze.

Tylko przez jakiś bug w yanosiku czasem potrafi się scrashowac apka w połowie trasy i możesz nie zauważyć xd
  • Odpowiedz
Tylko przez jakiś bug w yanosiku czasem potrafi się scrashowac apka w połowie trasy i możesz nie zauważyć xd


@villager: U mnie na iOS też yanosik się buguje i potrafi przyciszyć wszystkie dźwięki do 30%, żeby w połowie komunikatu się wywalić i tak zostaje, że mam cały system przyciszony. Pomaga jedynie ubicie yanosika i odpalenie ponownie.
I oni chcą, żebym im za to stawiał kawę, #!$%@? śmiechu warte... xd
  • Odpowiedz
ale warto wiedziec ze wypadek za zakrętem albo opona od tira na środku autostrady


@prawdziwek: a to święta racja.
Mi interfejsem i obsługą znacznie bardziej odpowiada Waze, tylko oby więcej użytkowników się przesiadło, to będzie cacy.
Yanosik w tym pomaga ostatnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz