Wpis z mikrobloga

@art212: bo ktoś może nie odebrać paczki, wtedy tracisz czas, pieniądze wydane na wysyłkę + dodatkowo musisz opłacić zwrot do Ciebie tej paczki od adresata, który jej nie odebrał.
z fartem
  • Odpowiedz
@art212: Sam nigdy bie wysyłam za pobraniem bo jak ludzie nie odbierają to ja place za paczkę i tracę tylko czas na ponowne wystawienie/ponowną wysyłkę
  • Odpowiedz
+ dodatkowo musisz opłacić zwrot do Ciebie tej paczki od adresata, który jej nie odebrał.


@Hissis: a ten zwrot to nie jest już wliczony w cenę wysyłki? No bo jak by to wyglądało? Poczta dzwoni i mówi że "albo płacisz, albo nie zwracamy"? XD
  • Odpowiedz
@Plp_: kurierzy tak mają, tzn. Na pewno tak było w dpd dwa lata temu. Typ nie odebrał mojej paczki to przy odbiorze musiałam zapłacić drugi raz. Tak było w regulaminie na który klient się zgadza wysyłając paczkę
  • Odpowiedz
Jakie są zagrożenia wysyłki przedmiotu za pobraniem?


@art212: 1 na 50 osob nie odbierze paczki i ponosisz koszt wysylki w obie strony. Aby to nie był problem podnieś cene wysylki o 1 zł, wtedy 49 zł jesteś do przodu aby pokryc koszty tej 50-tej osoby.
  • Odpowiedz
@art212: klient który już zapłacił za przesyłkę i towar jest pewniejszy niż ten który może się rozmyślić w ostatniej chwili.

Moja była tak bez przerwy zamawiała ciuchy a potem ich nie odbierała bo zmieniła zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jako sprzedawca wolę nie sprzedać wcale niż inwestować własne pieniądze w wysyłkę i potem tego pilnować.
  • Odpowiedz