Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska: Eter dalej nadaje xd Awatar ostatni sprawiedliwy szkoda że był chory gdyby nie szury i Ziobro zwalający się na chatę to może by się leczył (trauma po ojcu, tętniak) i żył a może nie. Coś powstrzymuje przed słuchanien ta myśl jak wstrętni i bezduszni są ci wszyscy foliarze naciągali to kasę a na końcu zabrali mu matkę a kiedy ich potrzebował to się wypięli. Trzeba przyznać że Awatar miał dar
@Skorvez_957_: Marek Podlecki uciekl z domu bo jego matka zostala zabita i podieniona na klona. Wszyscy mowili ze goscia popierdoIilo. Ale jak wahadelko go oszukalo i wrocil do domu dwa dni pozniej juz byl martwy. Nie daje Ci to do myslenia? Malo tego. Klon Jadwigi Podleckiej sam powiedzial jak go zabil. To byl zatruty obiad. A pozniej nastapila pandemia. Polacz kropki. Mam nadzieje ze parchy mi nie usuna tego komentarza.
@pieczony_szczur_z_ogniska: Jeden gościu (zapomniałem wyzwiska tego parcha) wmówił mu że jego matka jest podmieniona i okradł go z auta i chyba ten sam go zahipnotyzował z kolegą choć główną przyczyną upadku nie jest hipnoza a dobroduszność połączona z naiwnością. Matka prosiła tego typa by to wszystko odkręcił a on nic. Marek przeżył traumę po ojcu tak często bywa choć zawsze promował dziwne teorie i dziwnych ludzi. Zamiast mu pomóc to go
@Skorvez_957_: Jedno jest pewne. Marek Nas przestrzegal i przygotowal na to co nastapilo. I to dzieki jego wiedzy udalo sie pokonac parchow przed zawladnieciem Ziemii. Marek nie umarl. On zyje w innym wymiarze i sa sposoby zeby sie z nim kontaktowac ale to trzeba miec spejalne urzadzenie wyprodukowane moca Quanteka ale nie wiadomo gdzie prawdziwy Quantek teraz jest bo to malzenstwo co go mialo te zostali podmienieni na klony podobno tak