Wpis z mikrobloga

#famemma nie zrobili tego dobroczynnie a za losy które grubo spadały z maszyny obstawiam że około 70k po 200 zł pakiet daje to około 14.000.000 koszty ok 3-4 mln max największymi wygranymi są organizatorzy loterii :p. Zobaczcie sobie ile kuponów spada na 1 sek nagrania sypie się jak łupież.
  • 10
@9Japko9: Wiadomo, że takie rzeczy robione są dla pieniędzy i w sumie jest to giga spoko. Bo oni zarabiają ktoś może wygrać coś fajnego i każdy się cieszy koniec końców. Mnie tylko dziwi, że oni taką słabą promocję do tego mieli, powinni do tego walnąć akcję typu kropek lub paszport polsatu.
@Cztero0404: cieszy się max kilka osób wraz z organizatorami którzy pewnie mogą na czilu kupić kilka takich gtr-ów :P. Na szczęście tych osób złożyło się kilkanaście tysięcy osób o ile nie set tysięcy liczby 300k na m3 obstawiam że połowa liczyła że wygra
@Termos96: Chłopie ty masz ujemne iq czy spałeś na matematyce. 70k losów pomnożyłes razy 200 XD i najgorsze jest to ze tacy ludzie jak ty (skończeni kretyni) maja prawa wyborcze w Polsce.
@Oskaros: Oskarek nie chce ci tłumaczyć czym jest prognoza i nie 70k losów a pakietów. Liczby są na oko mówiłem wiele osób kupowało po kilka pakietów po 200 zeta by zwiększyć swoje i tak marne szanse na wygraną. Widać że masz jakiś kompleks i musisz się dowartościować obrażając innych jest mi tylko przykro że życie cię tak potraktowało.
Nawet widać na nagraniu że losy sypią się równo około 10 o ile nie więcej na sek. strim trwał z 6h x 60min x 60sek * 200 zeta = 4,32 mln zeta a ludzie kupowali tańsze pakiety więc średnia za jeden los jest większa. Do połowy prawie był wypełniony na samym początku więc wiele osób kupowało losy dużo wcześniej do tego sami mówili że losy mają opóźnienie. oskarek oj oskarek interesuj się