Wpis z mikrobloga

Przypominam, że do jutra należy wyliczyć i zapłacić składkę zdrowotną za 2022 rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy tak bogatym krajem, że PiS wprowadzając p0lski wał zablokował możliwość odliczenia straty z lat ubiegłych od przychodu na potrzeby rozliczenia składki zdrowotnej, więc ja jutro muszę zapłacić prawie 10k PLN i to tylko dlatego, że wspaniałomyślny pan PiS umożliwił odliczenie remanentu oraz amortyzacji od przychodu! Inaczej byłoby ponad 13k PLN.

Dobrze wiedzieć, że moje ciężko zarobione pieniądze są dobrze lokowane w gospodarkę, a dzięki zaprzestaniu wypłaty 500+ i 13., 14., 15. emerytur, dodatków itp. mamy już 4 elektrownie jądrowe! A nie, czekej. To tylko halucynacje z niedożywienia po największej inflacji od 25 lat, ale spoko bo to wina Tuska, który rządził 9 lat temu xDDD

A w sondażach stabilne 35-38%.

Pull up. Terrain ahead. Pull up.

#takaprawda #oswiadczenie #bekazpisu #polska #polskilad
Kismeth - Przypominam, że do jutra należy wyliczyć i zapłacić składkę zdrowotną za 20...

źródło: jebany-zlodziejski-zus

Pobierz
  • 6
@Kismeth no dobrze, ale zwróć uwagę, że jesteś złodziejem, cwaniakiem, obrzydliwym spekulantem i kułakiem, a beneficjenci programów socjalnych to uczciwi ludzie wykonujący bardzo ważną pracę - m.in. wychowanie następnego pokolenia
no dobrze, ale zwróć uwagę, że jesteś złodziejem, cwaniakiem, obrzydliwym spekulantem i kułakiem, a beneficjenci programów socjalnych to uczciwi ludzie wykonujący bardzo ważną pracę - m.in. wychowanie następnego pokolenia


@red7000: no wiadomo, że tak. Ja ogólnie jestem wdzięczny, że mogę opłacić tę kwotę i w dodatku nie korzystać w ogóle z publicznej służby zdrowia od 2011 roku. Dzięki temu wiem, że wpłacając tyle kasy (+składki miesięczne!) moje miejsce w poczekalni zajmie
@sotilas chodzi o metodę liczenia składki zdrowotnej, a nie płacenie składek zdrowotnych, z drugiej strony, jak moja partnerka walczyła z ganglionem w lewym nadgarstku, to mieliśmy skuteczność NFZ od A do Z xd wszystko trzeba było robić prywatnie, bo termin pierwszej wizyty za 9 miesięcy, a nie mogła używać ręki, czyli pracować