Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Z moich obserwacji wynika, że nad tym, jak się inni ubierają i wyglądają, w tym przede wszystkim kobiety, najwięcej zastanawiają się inne kobiety. To motyw przewodni ich rozmów. Często towarzyszy mu zresztą wyjątkowo duża zjadliwość.

@masz_fajne_donice Zgadza się. Zresztą dużo tych dziwacznych mód – ot choćby gorsety czy dzisiaj usta na karpia – konserwowały same kobiety.
wiesz, że feministki są różne, no nie?


@Cadfael: dobra, nie dawało mi spokoju czemu ktoś by zaczynał od takich durnych pyskówek, ale przejrzałem twoja historię i widzę że bełkot ad personam typu "widziałeś kiedyś kobietę intzelu" to twoja duma argumentacyjna i nic mądrzejszego nie można po tobie oczekiwać. Przykro patrzeć, ale co zrobić
@Cadfael: aż dziwne, prawie jak nie-intzel. Wy się naprawdę niczym od nich nie różnicie, taki sam poziom frustracji i oderwania od rzeczywistości.
tak wiele kobiet chodzi w szerokich spodniach, legginsach z długimi tunikami zasłaniajacymi tyłek czy znienawidzonych butach emu. Macie odpowiedź.


@WielkiNos: xD wiele kobiet chodzi tak ubrana bo wiele innych kobiet tak chodzi ubrana. Tylko i wylacznie dlatego, by podazac za moda czyli za stadem
>tak wiele kobiet chodzi w szerokich spodniach, legginsach z długimi tunikami zasłaniajacymi tyłek czy znienawidzonych butach emu. Macie odpowiedź.


@WielkiNos: xD wiele kobiet chodzi tak ubrana bo wiele innych kobiet tak chodzi ubrana. Tylko i wylacznie dlatego, by podazac za moda czyli za stadem


@yhbgrobdoivbvwamsv nie, bo to nie są rzeczy teraz modne. Podałam tylko taki przykład strojów uważanych przez facetów za najmniej atrakcyjne.
sami latacie z wywieszonym językiem za najatrakcyjniejszymi fizycznie kobietami, a potem jęczycie, że nic więcej się z nimi nie da porobić


@WielkiNos: eee, to samo robią kobiety....Właścwiie to nawet bardziej tak robicie xD

po co mu inteligentna kobieta jak ma kolegów do spędzania z nimi czasu, więc sorry bro.


@WielkiNos: A to już w ogóle komedia XD "inteligentna" kobieta będzie szukała przystojniaka do spędzania czasu. Nie wazne czy facet głupi
@WielkiNos: Zdanie działa tak do ok 30-35 lat. Potem szuka stabilizacji, bo dysk w kręgosłupie już więcej może nie wytrzymać.
Wtedy trzeba się podobać jakiemuś panu, który zapewni stabilność finansową.
Na pewno wielu panów się zastanawia czemu tak wiele kobiet chodzi w szerokich spodniach, legginsach z długimi tunikami zasłaniajacymi tyłek czy znienawidzonych butach emu. Macie odpowiedź.


@WielkiNos: Była przez chwile moda na ubieranie się brzydko. ale chyba juz wygasa. Oversize mam na myśli. Powoli wraca do ludzi świadomość, że po prostu kupili ciuchy za duże, o kilka rozmiarów.

Co do podobania się, nie wiem komu ale komuś jednak równowe podobac się