Wpis z mikrobloga

Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączenie najpodlejszych trendów z lat 90 i wczesnych lat dwutysięcznych XD Dosłownie jak z jakiegoś teledysku Rumuńskiego boysbandu Akcent. Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki i niwelować jej niedoskonałości, ale może się nie znam. Oczywiście niech każdy sobie chodzi w czym chce, #!$%@? mi do tego, ale i tak mam bekę za każdym razem jak widzę spodnie szersze od rozstawu osi Forda Raptora, jeszcze najczęściej biodrówki xd

#moda #modadamska #modameska #kiciochpyta #ubierajsiezwykopem
murmurlrl - Też wam się zupełnie nie podoba ta dzisiejsza moda? Wygląda jak połączeni...

źródło: Screenshot_20230318_142118_de.zalando.mobile_edit_113462364468624

Pobierz
  • 49
@murmurlrl: To normalne, że moda wraca co jakiś czas, teraz są na topie właśnie trendy z przełomu lat 90. i 2000. Tobie się to kojarzy badziewnie, ale dla młodych ludzi to jest nowość. Ja się tak ubierałam w gimnazjum i chętnie wróciłam do niektórych fasonów, nawet mam kurtkę bardzo podobną do tej ze zdjęcia.

Ubierać się chyba powinno tak, żeby podkreślać atuty swojej sylwetki i niwelować jej niedoskonałości, ale może się
@murmurlrl:

No właśnie dzisiejsza moda jest zajebista, te ubrania są zajebiście wygodne, nie obciskają i nie wygląda się jak patyk. Zresztą jak sobie spojrzysz na ubrania ludzi z XX wieku to też były najczęściej szerokie, bo to jest po prostu wygodne i praktyczne. Ta moda, która była przed na ciasnotę, rurki, obcisłe tshirty i nie tylko to był dopiero rak i jakiś patologiczny wymysł, który pewnie wróci do nas jak bumerang
@murmurlrl: Tobie się to źle kojarzy bo pamiętasz biedę tamtych lat, ubieraniem się po bazarach i lumpach. Zauważ że potem przyszła moda na dopasowane klasyczne, ciuchy z dobrym logo. Bo dopiero wtedy mogliśmy sobie na nie pozwolić.

Dzisiejsza młodzież nie ma złych skojarzeń z czasem kiedy się dopiero rodziła, a to lata 2010+ są dla niej nudne.

Nie ma obiektywnie złej i dobrej mody. Wszystko zależy od ducha czasów i aktualnych
@murmurlrl: Mi się okrutnie nie podobają te materiałowe spodnie w kształcie dzwonów, które dzisiaj ubiera co druga dziewczyna.

Pamiętam jak w latach 2010 - 2012 też modne były materiałowe spodnie, ale one wtedy zajebiście podkreślały kobiecą dupę i to było dobre. Dzisiejsze spodnie sprawiają, że laski wyglądają jak absolutnie każdy dzieciak w szkole podstawowej w latach 90 XD