Wpis z mikrobloga

Finalna decyzja, ktory odkurzacz najlepszy i najmniej podatny na możliwe awarie?
- Samsung Jet 90, ma duzo akcesoriow, dwie baterie, stojak na odkurzacz, jest fajna promka na ME, troche ciezki,
- Dreame T20 Pro, ma duzo końcówek w tym dwie glowne szczotki, uniwersalna i do podłog twardych + dodatkowa bateria,niestety czytam reviewsy i slysze ze to awaryjny model, duzo osob go zwraca,
- Dreame T30, ma nową końcówkę "kolankową" której T20 Pro chyba nie ma, oraz nie ma szczotki miękkiej do twardych podłóg i dodatkowej baterii tak jak poprzednik, jest mocniejszy od T20 Pro o 40 AW (150 < 190).

Co wybrac?
#odkurzacze #agd #sprzatanie #odkurzacz
  • 9
AGD sprzedaję od kilku dobrych lat.
1,5 roku temu kupowałem sticka. Wahałem się między Dysonem V11, a Jet90 Complete.
Wziąłem Samsunga, gdyż trzymanie non stop guzika mnie mega #!$%@?ło, nie siadło mi to że nie ma rury teleskopowej jak w Samsungu i odwieszanie na ścianie, a nie w wolnostojącej bazie.
Polecam Samsunga, mistrzostwo.
  • 0
@FrikoAZS: Najpierw T30 ale oddałem bo nie było dodatkowej baterii i miękkiej głównej końcówki do twardych podług, do tego dźwięk był trochę irytujący.

Ostatecznie wziąłem T20 Pro, ma dwie główne szczotki czyli uniwersalna (ta sama co w T30) i miękka do np paneli, dużo lepiej się nią manewruje i dużo lepiej wciąga. Dokupiłem sobie z alliexpress zginane kolanko którego w T20 Pro nie było (80zl). Dwie baterie w zestawie to spokoj
  • 0
@FrikoAZS: Tak. Komfort odkurzania bez kabla jest zauważalny. Dawno nie miałem tak czystego mieszkania bo teraz odkurzam wszędzie i zawsze tam gdzie mi się wcześniej nie chciało - odkurzam meble, miejsca ciezko dostępne, itd
@eskejper: cześć, szukam odkurzacz pionowego i wlasnie mocno zastanawiam się nad T20 Pro, a Bosch Unlimited 7 BCS711PET (ma led) .
Jak Ci się sprawuje? Jesteś zadowolony? Jedyne czego mi w nim brakuje to podświetlenie led, wtedy nawet bym się nie zastanawiał. Czy używałeś może mopowania i co o nim sądzisz, bo w necie piszą ze to bardziej bajer i nie działa to jakoś super.
  • 0
@tonikroos: Korzystam od paru miesiecy i sobie bardzo chwale. Myślałem o Dreame T30, Dreame T20 Pro, Samsung Jet 90 oraz Dysona ale ostatecznie wybralem T20 Pro (stosunek jakosci do ceny mocno na plus), tego Boscha nawet nie znałem. Z Dreame T30 nawet korzystałem przez 2 dni ale z uwagi na brak zapasowej baterii, nieprzyjemny dzwiek oraz brak miękkiej końcówki do podług twardych musialem zwrocic i wtedy wziąłem T20 Pro. Nie mialem