Wpis z mikrobloga

#zarzadzanie #logistyka #studbaza #magisterka

Drogie Mirki. Być może nie jest to najlepsze miejsce do tego typu pytań, lecz mimo wszystko chciałbym się was doradzić w sprawie tematu pracy magisterskiej. Studiuje na V roku zarządzania - specjalizacja: procesy rynkowe, natomiast sama praca musi w mniejszym lub większym stopniu dotyczyć logistyki. Wybrałem takie seminarium jakiś czas temu, a na zmianę jest już za późno (trochę mnie poniosło przy wyborze, inaczej to sobie wyobrażałem, nvmd). Po konsultacji z promotorem określiłem swój wstępny temat - "Specyfika usług spedycyjnych na przykładzie firmy X". Zacząłem szukać materiałów, trochę poważniej interesować się samą spedycją i wtedy pojawił się problem, który dostrzegłem dopiero po czasie. Temat mój praktycznie w 100% dotyczy czystej logistyki co nie do końca mi odpowiada. Chciałbym aby praca w większym stopniu dotyczyła zarządzania a jednocześnie traktowała o logistyce. Dlatego też poważnie myślę nad zmianą/modyfikacją obecnego tematu. Być może ktoś z was pisał kiedyś podobną pracę? Może nasuwają się wam jakieś propozycje jak zgrabnie połączyć oba zagadnienia? Podrzućcie tematy swoich prac (zarządzanie/logistyka) - może jakiś pomysł mi się nasunie.
  • 1
  • Odpowiedz