Wpis z mikrobloga

#united Czas wreszcie na przełamanie na wyjeździe, bo wygląda to tragicznie ostatnimi czasami. Swoją drogą na jakie transfery liczycie? Ja bym chciał świetnego napastnika, bardzo dobrą ósemeczkę, bo niestety momentami w środku nie wygląda to dobrze, no i dobre/niezłe prawe skrzydło i środek. Maguire, Martial, Maguire i Fred out.
  • 5
@Rogogon5 prawe skrzydło powinno być wystarczająco dobrze obsadzone na przyszły sezon z Antonym i Amadem.
Jeżeli Maguire odejdzie to środkowy obrońca obowiązkowy. Widzę że kolega tak bardzo chcę się pozbyć kapitana, że sprzedałby go dwa razy xd
Napastnik to must have i słychać że właśnie ktoś do środka będzie też z dużym priorytetem szukany.
Ja mam też nadzieję, że uda się zakontraktować Raye za darmo i David zostanie wtedy pozbyć się Hendo
@Pucha12: No Aron jeśli chodzi o aspekt defensywny to prawdziwy kocur, ale niestety ofensywnie jest trochę upośledzony, a za to Dalot odwrotnie, a z nim z tego co się orientuję przedłużono kontrakt, więc ciekawe co tam będzie się dziać skoro były głosy, że Eryk właśnie chce wzmocnienia na tej pozycji, bo nie jest do konca zadowolony z tego co ma. Magłaja dla dobra klubu, ale i dla dla siebie powinien zrobić
@Rogogon5: Napastnik, 2 pomocników, śo. Na ps będzie Diallo, z de Geą jeszcze się 1 sezon wytrzyma, na po Wan Bissaka z Dalotem też jeszcze ujdą, może ktoś zimą. Do zrobienia nawet jak budżet nie bedzie jakiś wielki
@Rogogon5: musowo ŚN(Kane, Oshimen), natomiast wiadomo, że klasowy będzie kosztował masę hajsu, także trzeba podejść rozsądnie z patrzeniem na pozostałe transfery. Jak dla mnie idealnym wzmocnieniem byłby Kim z Napoli przy jego stosunkowo niskiej jak na te czasy kwotą wykupu(papa Harry), do tego środkowy pomocnik do rotacji, bo były problemy z kontuzjami. Cokolwiek ekstra(topowy środkowy pomocnik o charakterze cofniętego rozgrywającego + defensywny pomocnik do rotacji zamiast tylko jednego śp, o którym