Wpis z mikrobloga

Śmiesznie trochę, że Dubiel, który deklaruje 183 cm wzrostu śmieje się z Ferrariego, że ma 178 cm. Już nie chodzi o to, że te 5 cm różnicy percepcyjnie wiele nie znaczą, to już w ogóle w sportach walki mogą schodzić na dalszy plan, jeśli długość ramion u niższego jest większa, nie wspominając już o technice. Najlepszym przykładem jest Mike Tyson i jego 178 cm a z gości 190 cm+ (czyli tak jak iDelti) robił wiatrak.

Beka z tego, że ani jeden, ani drugi nie ma tyle co deklaruje. Ferrari to jakieś 171-174 cm a Dubiel 177-181 cm.

Nie kumam tego kompleksu wzrostu. Przynajmniej połowa tych łapserdaków dodaje sobie 3-8 cm.

Jeszcze w zawodowym sporcie jestem po części zrozumieć, bo tam już na początku kariery się zawyża ze względów marketingowo-biznesowych. I np taki 193 cm Szpilka jest niższy od gości 190 cm.
#famemma
  • 19
@Pryshlyak: Kompleks wzrostu XD
Ja nawet nie wiem ile mam dokładnie i #!$%@? w to mam czy miałbym 170 czy 210, no ale tacy są ci "nasi celebryci" ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pryshlyak: pokolenie Z ma okropny kompleks wzrostu i w ogóle nadmiernie skupiają się na wyglądzie. Zmierza to w kierunku utopii z eksperymentu Calhouna. Im większy komfort życia, tym więcej narcyzów i widać to szczególnie na siłowni, gdzie pędzlaki i vifoniarze napinają się co serię do lustra. Ludzkość dostaje już #!$%@? na tym punkcie a będzie tylko gorzej właśnie przez takie podejście mające na celu zdyskredytowanie kogoś tylko dlatego, że ma gorsze
@Little_Makak: Zarówno z Boxdilem jak i Dubielem miałem okazję spotkać się na żywo w kilku sytuacjach i śmiem twierdzić, że obydwaj są w okolicach ~180, a patrząc na różnicę z Ferrarką twierdzę, że ten ostatni jest około 5 cm niższy.

Poza tym kilka razy byłem na kilku ważeniach bokserskich, właściwie z pierwszego rzędu i widziałęm 194 cm kurczących się do 185-188 cm, tak że wiem o czy mówię.

Ale #!$%@? sobie