Wpis z mikrobloga

@HFL-przed-30: Mercedes E coupe to jedno z ładniejszych Coupe obecnych na rynku - tak zupełnie ogólnie. Tylko, że to zupełnie inne auto niż Porsche. Mercedes będzie fajny do postania w korkach i na jakieś wycieczki rodzinne na drugi koniec Europy. Z drugiej strony Porsche to Porsche i będziesz mógł w weekend na torze się pobawić. A wycieczkę to będziesz mógł co najwyżej nad polskie morze zrobić na weekend.
@HFL-przed-30 No jasne, podróże autem to obecnie fanaberia, ale niektórzy to lubią - np. ja. W sensie na wakacje nie w ramach pracy, ale tak też można. Jak nie potrzebujesz wygodnej limuzyny coupe dla komfortu to brałbym Porsche bez zastanowienia.
E klasa coupe niedlugo ma zostac wycofana, bedzie polaczenie C i E klasy (CLE) ogloszenie mozliwe ze juz w tym roku.
Kupno ostatniego rocznika przed nowa generacja to tak srednio i czesto skonczy sie duzym spadkiem wartosci przy odsprzedazy, ale to tez zalezy ile planujesz jezdzic tym autem i czy w ogole taki aspekt gdzie obchodzi.

https://autokatalog.pl/blog/2022/nowy-mercedes-cle-2023-zdjecia-szpiegowskie

Ja bym bral caymana, bo silnik e220d nie porywa (ale do miasta moze byc OK).
@cwlmod:

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.To po 10 sekundach masz

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator forum wypieki.net
Chcesz zacząć chodzić po bułki? Super! Tylko pewnie masz nogi te same od urodzenia, które niestety po 2-3 pójściach do
@HFL-przed-30: O kurde chłopie, teraz jak wiem co to jest za pasta to xD z ciebie Ty naprawdę nie czaisz czym jest Porsche wiec sobie daruj.

Dodam że E klasa i bmw 5 sa modelami wchodzącymi tym roku. Ich następcy pojawia sie za pare miesięcy.

W związku z tym na E klasę chyba jest 15-20% znizki, a na bmw 21% ale tylko na stockowe auta (bo już nie produkują) za to
@HFL-przed-30: E coupe to może nie mieć takich rabatów.

Ale... ty pytałeś jako człowiek z ulicy ;)

Zajrzyj na grupę Leasing, cesje leasingów, wynajem długoterminowy na FB. W maju admin pisał o tych rabatach