Wpis z mikrobloga

Oto specjalizacja Brazylii 1 z 5 potęg BRICS, która ma zmiażdżyć zachód tej siły już nie powstrzymacie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@51431e5c08c95238: Warto też zaznaczyć że po niebieskiej stronie, USA odpowiada za ponad 1/3 tej liczby.
  • Odpowiedz
BRICS - najbogatsze na świecie zbiorowisko komuchów, pijaków, dzikusów, gangsterów i #!$%@? ulic.

Nazwa pochodzi od cegieł, którymi przeciętny mieszkaniec 'świata wielobiegunowego' wybija szyby w aucie albo dobija potrąconego.


@prawda_w_moskwie:
Koniasz - >BRICS - najbogatsze na świecie zbiorowisko komuchów, pijaków, dzikusów, ga...

źródło: SRG2

Pobierz
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: Mapka obecnie wygląda pewnie jeszcze gorzej bo ostatnio mieli rekord zabójstw (może związane z wyborami). Szczerze to nie wiem dlaczego tam się tak tłuką. Większość Ameryki Południowej ostatnio zrobiła się bardziej niebezpieczna.
  • Odpowiedz
@error101: Brazylijczycy zawsze tłumaczą to tym, że wskaźnik morderstw zawyżają im slumsy Rio De Janeiro i Sao Paulo, poza tym kraj jest bardzo bezpieczny. Należy tylko unikać ludzi z ciemniejszą karnacją, ludzi na motorach i najlepiej mieszkać gdzieś na południu kraju np. w Paranie, profilaktycznie montując sobie kraty w oknach. A w ogóle to liczy się tylko wskaźnik morderstw na 100.000 osób! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: nie rozumiem jak państwo które zrobiło prawie 4000% pkb od 2000 roku może być nazywane obsranym czy tego typu które z perypetii świata stało się 2 gospodarką świata a w parytecie 1,ja wiem że komunizm itp ale jakoś to nie przeskadzało korporacjom usa w inwestowaniu,
  • Odpowiedz