Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AdamKarolczak02137: Ale mi chodzi o kobiety w moim otoczeniu, a nie w moim zasięgu. Nawet jakbym chciał do takiej startować to nie znam żadnej. Ale może faktycznie gdybym był jakimś chadem to obracałbym się w innym towarzystwie czy coś. Chociaż patrząc na kobiety na ulicy to nie pamietam kiedy ostatnio widziałem taką figurę. Może w Polsce taka bieda, bo z relacji wiem, że w takiej Ameryce południowej to głowa tak chodzi
@GryzeKisiel: Ta figura nie jest jakoś wybitna, jedyne co to tyłek nie zwisa (co się często zdarza nawet u szczupłych dziewczyn), więc coś tam ćwiczy. Do tego krótki obiektyw zaburza perspektywę. Prawdopodobnie na ulicy byś tej laski nie poznał.
@trablach: No właśnie możliwe, że to gra światłem i idealnie dobrana poza. W moim otoczeniu widzę, że dobrą figurę i jędrne ciało mają dziewczyny 17-20 lat. Potem równia pochyła niestety. Ogolnie ten wiek to chyba taki prime time dla kobiet, bo nawet z twarzy to duża część jest atrakcyjna, nawet jak nie są wybitnie ładne taką klasyczną pięknością, to jest w nich coś atrakcyjnego. Może to po prostu instynkt pcha nas
@AdamKarolczak02137: Możliwe że tak właśnie jest, chociaż na ulicę wychodzą raczej wszyscy, a tam takie kobiety widuję niesamowicie rzadko. No ale z pewnością te atrakcyjne osoby trzymają się razem. Tak jak bogaci trzymają się razem. No ale mimo wszystko uważam, że mało jest kobiet, które o siebie dbają
@AdamKarolczak02137: to też prawda, ogólnie ludzie mają wywalone. A po ślubie to już w ogóle, tylko piwny bebzon rośnie xD Zero pasji, zero aktywności poza pracą, tylko robota, siedzenie na kanapie i od święta jakiś meczyk w TV. Co ci ludzie robią ze swoim czasem wolnym to ja nie wiem xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.