Wpis z mikrobloga

typiara co sie spłakała, że jej brat był zmuszany do niewolniczej pracy w kopalniach dziejów khorinis xD to pewnie Rhobar go tam zesłał, a sam BELIAR go tam przetrzymywał xP Za opuszczenie kolonii oprócz śmierci groziło coś o wiele wiele gorszego - usunięcie wpisu z CV xD już bym wolał mieć mózg zalany spermą niż dawać się poniżać za darmo X lat dla wpisu do CV, który nic nie znaczy xD wydaje mi sie, że tam cały team musi mieć ostro pomieszane we łbach xD i jeszcze na koniec to pierdzielenie o wielomilionywch karach bo Darek zwany Piotrkiem trzyma na dysku skany dowódów kolegów z teamu xD zapamiętajcie raz na zawsze: jak Ci ktoś coś wyśle, choćby skały srały i to były dane osobowe ŁAZARZA albo zdjęcie twojej matki u BROMORA, to możesz to NA INNOSA trzymać LEGANIE do usranej śmierci, ale nie możesz UDOSTĘPNIAĆ! za to pierdzielenie chyba sam ADANOS w swojej boskiej mocy zstąpił na wykop i zbanował ten wpis
PS. dostałem tajne informacje z dziury w dupie od fabioska, że typ o którym mowa na screenie przez 8 lat przesuwał im jedno drzewo na mapce, które ostatecznie i tak zostało "beznadziejnie" ustawione xDD od źródła wiem, że mieli cały zespoł od przesuwania drzewek! 50 osób nadzworowanych przez 3 koordynatorow, a każda z tych osób miała za zadanie przesuwać codziennie wybrane drzewo o METR w dowolną stronę, te stanowiska nawet miały swoje nazwy:
- Tree Mover Apprentice
- Senior Tree Moving Consultant
- Tree Counterer
- Tree Moving Team Chief
- Big Black Tree (BBT)
- Chief Tree Onanizer (CTO)
xDDD

#gothic #dziejekhorinis
djWiadro - typiara co sie spłakała, że jej brat był zmuszany do niewolniczej pracy w ...

źródło: niezlaodklejka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Quentin58: po co ktoś miałby kłamać w internecie? xDD a tak serio to te same zarzuty sie juz powtarzaly od lat od roznych osob, glownie na facebooku, wiec cos w tym musi byc
  • Odpowiedz
  • 0
@Quentin58: nie ma dowodu ze gomez wiedzial o zabojstwie magow ognia xDDD jest nawet niemiecka organizacja ktora daje milion brylek rudy temu co dostarczy dowod a poki co nikt sie nie zglosil xD
  • Odpowiedz
@djWiadro: Tyle że naprawdę nie załaczyła żadnych screenów, żadnych dowodów na to co mówi, nic. A to że wiele osób o czymś mówi nie czyni z tego automatycznie prawdy, bliski współpracownik austriackiego malarza mówił o tym że kłamstwo powtarzane 1000 razy zostaje traktowane jako prawdę. Dla mnie jakaś zwykła atencjuszka
  • Odpowiedz
@Holy_Diver: ten wpis to akurat grubymi nićmi szyty, przesadzony w opór. Inne ostatnio wypływające opowieści o Darku też nie są potwierdzone. Ale są też akurat fakty - np. że jego team miał go dość więc odeszli i zrobili KM (a DK do dziś nie ma, więc widać kto tu pracował, a kto tu był ciężki we współpracy), że on wtedy zamiast przyjąć to na klatę to poleciał do urzędu i
  • Odpowiedz