Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #tinder #instagram

Obserwuję się z taką jedna laską na IG. Ze mnie tam żadnen fejm, ona trochę bardziej - ma 3k+.
Chciałem zagadać na insta, bo niby gdzie indziej. Po zdjęciach widać, że jakby była biseksualna, to bym się nie zdziwił. Poza tym jest mega hot dla mnie. Ogólne o dziwo nie wylewa się u niej spermiarstwo w komentarzach, jak dla mnie plus. Jest też koniarą (dla mnie neutralny temat) i w sumie to zaobserwowała mnie, jak jej polubiłem jakieś zdj z koniem.

Nie wiem jak i nie wiem czy warto wgl zagadać. Może udawać miłośnika zwierząt xD, czy wgl obraćjakaś inna taktykę? Ona wygląda na taka bad bicz, jest wydziarana też lekko, jakby nie moje klimaty zupełnie no.
Moje oczekiwania, to po prostu kręci mnie bardzo i chętnie bym się z nią zapoznał. Teraz jest na wyjezdzie, dodała sobie hot summer girl foty. No jest zaj*bista. Jakoś brak spermiartwa w komentarzach, może jest szansa przebicia.
Ja tam chyba mógłbym jej się spodobać fizycznie (198, dobra morda). Powstrzymuje mnie to, że podryw na insta moze nie być dobrym pomyslem?
  • 7
@LadnyChlopczyk:

Ona wygląda na taka bad bicz, jest wydziarana też lekko, jakby nie moje klimaty zupełnie no.


Nie chce Cię martwić ale raczej nic z tego nie będzie. Zagadać możesz ale pewnie to ty będziesz musiał ciągnąć konwersacje a jak przestaniesz pisać to prawdopodobnie zapomni o tobie po kilku godzinach. O ile w ogóle odpisze.
@ic_benua: No skąd wiesz, akurat obserwuje tylko jakieś 300 osob, w tym mnie, więc na pewno szanse mam jakieś. Plus lajkowala mi story kiedyś xD.
Wiem, że pewnie spermią do niej ale może akurat jestem w jej typie i by chciała.