Wpis z mikrobloga

Dzisiaj śpię w Anglii pośrodku dosłownie niczego, a jedynym moim towarzyszem jest krowa xD rozładunek jednej palety na głębokiej wsi, gdzie przyjechałem mając 30 minut czasu pracy i już nie miałem jak znaleść parkingu więc stoję pod gospodarstwem rolnym xD mam nadzieję, że rano mnie nie przegonią żebym chociaż tych 9 godzin odstał
#przegryw #tulaczkialkusa #zycietruckera
staryalkus - Dzisiaj śpię w Anglii pośrodku dosłownie niczego, a jedynym moim towarzy...

źródło: IMG_2948

Pobierz
  • 47
@tekserew: temat jest bardziej skomplikowany. Gdybym się tym nie przejmował i pojechał stad, to potem musiałbym podać na wydruku powód dla którego przekroczyłem czas pracy i to, że miałem rozładunek nie jest okolicznością przewidzianą w artykule 12 rozporządzenia WE 561/2006, więc dostałbym mandat. A ewentualny inspektor tłumaczyłby to tym, że ktoś mi źle rozplanował pracę albo ja
@tekserew: przez 9 godzin praktycznie jedyne co się da to trochę pospać, ewentualnie przed snem pooglądać głupoty w internecie albo coś zjeść. I to jest w tym zawodzie najbardziej chore, że czasem trzeba wybierać między snem, jedzeniem w jakąś rozrywką, bo czas nie jest z gumy