Wpis z mikrobloga

dodam ze moj redmi to sie juz tak muli ze... szkoda slow
mysle ze jak uzywam ciagle tel
i w sumie kupuje raz na jakis czas to che miec cos konkrentego
r=ten redmi 7 kupilem za chyab 450zl
dodam ze chce nowy
@elozapiekanka sprawdzałeś może firmę realme? Sam mam telefon z tej firmy tylko że z niskiej półki. Kosztował mnie 600 zł a do przeglądania internetu daje radę. Nic się nie zacina bateria dobrze trzyma a we wrześniu stuknie 2 lata jak go mam.
@maku_21: patrze na iphone to 2k minimum musze wydac
nie znam za duzo firm
kumpel poelcil xiaomoi tow zialem
wiem ze oppo sa spoko chyba
no fajnie jakby zdjecia tez fajne robil nie mulil
glwonie interenet bedzie tam grany
czyli chyba tak jak kazdy
nie ebdize gier cyz jaksi turbo procesow odpalanych tam

@Breaking-DAD no wlasnie pierw dalem sb 1k a teraz mysle ze jak mam na nim dluzej siedizec i
@elozapiekanka: byle nie samsung. Z tych droższych może są ok ale z tanich to trochę jak z fordem, wygodne, wszystko maja ale albo trafisz dobry albo #!$%@?. Mi po pół roku padł przycisk boczny, a przy okazji gniazdo słuchawek plus budzik dzwoni albo nie. Przez to "niechcacy" stłukłem w #!$%@? szkło. I teraz pełni rolę domowego do przeglądania neta na WiFi.
@elozapiekanka: Wypowiem się tylko o Xiaomi.
Mialem redmi note 2, potem redmi note 8, żona ma 10. RN8 i RN10 znakomite. Miałem chwilę Redmi Note 11, ale jest gorszy niż 10 żony. Teraz mam Poco X4 GT - przeskok o klasę.
W Twoimi budżecie Redmi Note 10 to znakomita opcja, mimo że telefon już ma ze 2 lata. Jak chcesz coś mocniejszego, to gorąco polecam Poco.
@elozapiekanka: nie miałem RN12 - więc nie wypowiem się. Wiem tylko, że RN11 był nawet słabszy, niż RN10 - i pod kątem parametrów/procka, i pod kątem aparatu (zwróciłem po kilku zdjęciach - z RN8Pro i RN10Pro były po prostu lepsze). Popatrz na parametry, popatrz na recenzje. Wiem, że do dzisiaj RN10Pro żonie smiga i nic się nie zacina i nie muli. Ja z kolei trochę dołożyłem do POCO i nie żałuję.
Nikt nie pisał o Redmi 11. Ja pisałem o Redmi Note 11 Pro. To zupełnie różne telefony. Wg mnie Redmi Note 10 Pro jest lepszy, mimo że starszy. Żona ma akurat wersję chińską. Jeśli masz 1k to bym ten bral.
Jeśli masz wiecej, to bym doinwestował do POCO X4 GT.