Wpis z mikrobloga

@L3stko: BUAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

XD
czy pani Agnieszka z Pszczyny jest wyznacznikiem prawa polskiego czy sa nim jednak przepisy?


@Bloodhorn: Prosze Cie nie rob ze mnie idioty. Ja nie jestem wyborca ani pisu ani konfederacji.

Przepisy? Zalozmy ze mamy przepisy i nalezy ich przestrzegac.

Czy lekarz ktory nie wykonal aborcji pani Agnieszce siedzi juz w pierdlu? (chyba jest dosc jasne i bezdyskusyjne ze bylo zagrozenie zycia? Czy moze tak nie do konca a kobita zmarla bo
A ty srasz jakies bzdury nie na temat no opanuj sie...


@Bloodhorn: MIras to powoli a moze dotrze:

Czy w polsce konstytucja zabrania dyskryminacji ze wzgledu na plec? Ano zabrania. Kojarzysz cos takiego jak wiek emerytalny?
Kojarzysz cos takiego jak dopuszczalny ciezar przenoszonego ladunku? Kojarzysz cos takiego jak obowiazkowa rejestracja wojskowa?

I tyle by bylo z polskiego przepisu. Notabene najwazniejszego bo to ustawa zasadnicza.

Wiec ja Ci pokazuje ile sa warte
@Bloodhorn: @L3stko: Eksperyment myślowy, wprowadzone zostaje prawo, że można wyznawać wiarę katolicką, ale tylko w przypadku kiedy ktoś już jest stary i schorowany i lekarz mu wystawi dokument, że nie przeżyje dłużej niż 10 lat. Dla pozostalych zdrowszych i młodszych obywateli wyznawanie wiary katolickiej jest karane więzieniem.

Czy można mówić, że wyznawanie wiary katolickiej jest zakazane, czy nie można?
potrafisz ogarnac zdanie "dyskusja jest na temat legalnosci aborcji" czy niezabarzo?


@Bloodhorn: Ja w przeciwienstwie do Ciebie patrze dosc szeroko.

Przeczytaj co napisalem powyzej i odpowiedz na pytanie czy w polsce mamy dyskryminacje ze wzgledu na plac pomimo nielegalnosci takiej dyskryminacji?

Wiec tak: Przepisy w polsce dopuszczaja aborcje
Przepisy w polsce niedopuszczaja dyskryminacji ze wzgledu na plec.

Oba te przepisy (jak i wiele innych) dzialaja tak samo - nie dzialaja.

Jaki
@gorzki99: kolejny raz. Dyskusja jest o LEGALNOSCI ABORCJI.

Nie o patrzeniu szeroko czy wasko czy byciu slepym (chociaz zaczynam watpic ze masz oczy) tylko o konkretnej rzeczy.

@R187 blad logiczny i tak glebokie ruchanie logiki ze wymiekam. Lepszym przykladem byloby:

Przepis zezwala na mordowanie innych chyba ze maja zielone oczy. Czy mordowanie jest zabronione?

Odpowiedz brzmi: nie jest.

Nawet jezeli nie mozna tego robic w stosunku do zielonookich bo wtedy nazywamy
@Bloodhorn: Liczba aborcj spadła o 90% w Polsce wiec de facto dla większości jest to zakaz.

Przepis zezwala na mordowanie innych chyba ze maja zielone oczy. Czy mordowanie jest zabronione?


Raczej przepis zakazuje mordowania chyba że ktoś ma zielone oczy, to wtedy zezwala. Usuwanie ciąży poza przypadkami z ustawy jest karalne.

Albo inny przepis, czy w Polsce zakazane jest zabijanie zwierząt? Tak, ale ustawa wprowadza szereg wyjątków, kiedy jest legalne (np.
R187 - @Bloodhorn: Liczba aborcj spadła o 90% w Polsce wiec de facto dla większości j...

źródło: 000G8CV0P7VSB868-C122-F4

Pobierz
kolejny raz. Dyskusja jest o LEGALNOSCI ABORCJI.


@Bloodhorn: Kolejny raz: Przepis jest - to fakt. I CO Z TEGO?

Jest tez przepis o zakazie dyskryminacji ze wzgledu na plec. I CO Z TEGO?

Na uj mi przepisy jesli:
a) nikt ich nie stosuje
b) za ich zlamanie nikt nie idzie do pierdla.

Co Ci taki przepis daje? Jak wprowadza przepis o likwidacji biedy to tez sie bedziesz podniecal ze biedy nie
Ludzie dzisiaj jest jakis dzien niepelnosprawnych? xD


@Bloodhorn: Ano tak i juz kilka razy pokazales ze godnie go reprezentujesz.

Kolejny raz: Przepis jest - to fakt.

Wiec tak: Przepisy w polsce dopuszczaja aborcje


Popros kogos o wytlumaczenie co oznacaja te zdania.

I daj znac jak juz wprowadza przepisami konie biedy i skasuja zime. Z checia zobacze jak bronisz tych przepisow.