Wpis z mikrobloga

@wierzgontycymbale: no #!$%@?, Kaczynski chce wprowadzać 800+ od nowego roku. Tez #!$%@?, ale zawsze to trochę więcej czasu na ogarnięcie nowego podatku czy innego kredytu. Tymczasem Tusk chce wprowadzić to ZA DWA #!$%@? TYGODNIE! xD I wiem, to ma być ostre zagranie, bo Tusk zakłada że Kaczyński nie zaryzykuje i straci swoj atut. A ja wam powiem, że mały karakan jest tak szalony, że może to zrobić i #!$%@?ć finanse kraju
@karakanjaroslaw: tyle że inflacja spowodowana wzrostem zamożności to co innego niż hiperinflacja spowodowana zawaleniem rynku kasą i defraudacją waluty, stosunek do euro i dolara mówi nam bardzo dużo o naszej walucie, jest ok, i tego nie da się rozwalić ot tak sobie przy gospodarce jak nasza
Tymczasem Tusk chce wprowadzić to ZA DWA #!$%@? TYGODNIE! xD


@karakanjaroslaw: tak szczerze mówiąc, gdyby Tusk by chciał tego socjalu, to by sam to ogłosił wcześniej. Imo na tym etapie wiedzą, że muszą iść z prądem, inaczej nie mają szans na nic. PIS #!$%@?ł politykę w tym kraju rękami starych dziadów, a konfederaci przyklaskują, bo przynajmniej lewactwo piecze dupa.
@wierzgontycymbale: no to co za problem? Skoro gospodarka da radę, to Kaczyński to zrobi. A jeśli nie zrobi i zostawi to na 2024 to też wygryw, bo będzie mocny pkt w kampanii. Ludzie tak czy tak skojarzą to z karakanem, a nie Tuskiem. Rudy się zakiwał w tych swoich zagraniach. Jednego dnia krytykuje patolę od socjalu, a następnego pogania z waloryzacją. To nie wygląda dobrze.
@karakanjaroslaw: jesteś jeszcze za mało inteligentny, żeby zrozumieć jego przesłanie. On wcale nie chce wprowadzać 800 plus, on go inteligentnie zaszachowal. O to w tym chodziło. Ale jak widzę takie komentarze jak Twoje to wiem, że naród jest po prostu mało inteligentny.