Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka #ukraina #500plus #inflacja #gospodarka #polska

Dawanie programu socjalnego dla niepracujących nie-obywateli to uwiąd intelektualny elit politycznych w Polsce. Z jakiej racji mam płacić podatki na niepracującą Ukrainkę i jej dzieci, które uczą się online w ukraińskiej szkole? Niestety, ale jedyna partia w Polsce, która mówi stop temu szaleństwo to Konfederacja. Nadchodzące wybory będą bardzo trudne dla mnie osobiście, lecz chyba trzeba będzie swój światopogląd wsadzić do kieszeni i zagłosować na skrajną prawicę. A durna opozycja niech się dziwi, że ucieka jej elektorat. Dość.
  • 16
Niestety, ale jedyna partia w Polsce, która mówi stop temu szaleństwo to Konfederacja.


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: A slyszales co jeszcze mowi?
O piatce konfederacji syszales?

Az tak Ci sie w unii nie podoba ze chcesz polski bez unii?

Jeszcze wiekszym uwiadem intelektualnym jest wspieranie swoich obywateli pasozytow. A krzysiu jakos nie do konca sie kwapi do zlikwidowania 500+

Ciekawi mnie za ile minut skasujesz moj komentarz :)
@gorzki99: Słyszałem, ale Konfederacja w najgorszym przypadku jest za zahamowaniem socjalu, podczas kiedy inne partie obiecują go tylko zwiększać. Nie liczę na wycofanie 500+, ale na litość boską, przestańcie więcej rozdawać! Nie mogę dłużej głosować na opozycję, która robi się klonem pisowskim.
@gorzki99: Ty to masz problem z czytaniem, przeczytaj raz jeszcze moją odpowiedź. NIE LICZĘ NA COFNIĘCIE 500+, ALE CHOCIAŻ PRZESTAŃCIE WIĘCEJ ROZDAWAĆ.

I pisz z typem, który nie potrafi nawet przeczytać poprawnie kilku zdań.
Dawanie programu socjalnego dla niepracujących nie-obywateli to uwiąd intelektualny elit politycznych w Polsce.


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: złe założenie. Po prostu program powinien być dostępny tylko i wyłącznie dla osób pracujących w Polsce, bez względu na obywatelstwo. Jak ktoś pracuje w kraju (i w efekcie płaci tu podatki) to niech korzysta. Jednocześnie obywatele niepracujący powinni nie mieć pieniędzy za nic, bo to zniechęca do podjęcia pracy.
Ty to masz problem z czytaniem, przeczytaj raz jeszcze moją odpowiedź. NIE LICZĘ NA COFNIĘCIE 500+, ALE CHOCIAŻ PRZESTAŃCIE ROZDAWAĆ.


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: To co mają nie dawać na nowe dzieci a tym co dawali mają dawać xd ? Czy mają nie dawać tylko Ukrainkom ?
lecz chyba trzeba będzie swój światopogląd wsadzić do kieszeni i zagłosować na skrajną prawicę


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: A co ci się nie podoba w światopoglądzie skrajnej prawicy? Pytam życzliwie, bo widzę krew dopływa ci jeszcze do mózgu i dostrzegasz katastrofę gospodarczą jaka nam grozi.
Tylko Konfederacja deklaruje, że nie będzie zwiększać socjalu, podczas kiedy wszystkie inne partie deklarują jego zwiększanie.


@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna:

Ale co to ma wspólnego z moim Pytaniem ? Reklamę im robisz za kasę czy co ?

Proponujesz przestać rozdawać czyli jak to widzisz ?
@Europejczyk_UE_Moja_Ojczyzna: To chyba pomyliłeś Konfederację z inną partią. Pokaż mi punkt programu, pokaż mi obietnicę, pokaż mi oficjalne stanowisko Konfederacji, pokaż mi projekt ustawy, który potwierdza to o czym piszesz, bo ja tego jakoś nie widzę. Jedynie co do wrogości do UE mógłbym się zgodzić, choć Konfederacja popiera UE jako wspólnotę z otwartymi granicami i wolnym przepływem ludzi i towarów, sprzeciwia się tylko oddawaniu kompetencji i utracie niepodległości. Poza tym to