Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu wynajmowałem dom od babki, która została pozbawiona praw do swojego syn, kiedy ten jeszcze był w podstawówce. W skrócie to wolała wyjechać do innego kraju poznać nowe kutangi. Z tego co zdążyłem ją poznać to cała rodzina się od niej odwróciła, łącznie z synem. Nic dziwnego, się okazało, że ma ucisk na mózg po wypadku.

To co z nią rozmawiałem to miała obawy, że jej syn może tak jak ona lubieć męskie penisy. Uznaje to za chorobę, którą trzeba leczyć. Kumpel podesłał mi zupełnie przypadkowo takie ogłoszenie jak sie okazuje jej syna. Przeglądając galerie zdjęć można zauważyć, że chłopak jest bi-ciekawy.

Dla jego matki będzie to wstrząs jeśli do niej dotrze, że nie dość, że zawiodła jako matka to jeszcze spełniły sie jej najgorsze oczekiwania.
Myslicie, że warto jej to wysłać czy nie?

Ogólnie nie mam nic przeciwko temu, że ten chłopak lubi mężczyzn. Sam bym go wyruchał i wysłał nagranie do jego matki w zamian za to, co #!$%@?ła nie tylko mi, ale i moim dzieciom.

Dajcie znać w ankiecie.

#teczowepaski #ankieta
Pobierz Zarzutkkake - Jakiś czas temu wynajmowałem dom od babki, która została pozbawiona pra...
źródło: temp_file.png5230276340112940796

Informować matkę, że jest tragedia dla niej?

  • Tak, niech widzi co narobiła. 39.5% (15)
  • Nie musisz bo syn i tak traktuje ją obco. 60.5% (23)

Oddanych głosów: 38

  • 4
@fizzly @LJBW603 toć ogłoszenie można znaleźć w internecie. Sam myślałem, że to bait. Typ ma nawet, że jest w związku z innym. No zwyczajnie sie z tym nie kryje jak kiedyś to robiono. Akurat w jego orientacje nie wnikam.