Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam mirki opowiem swoją historię o #zwiazki i #rozstanie
Związek trwał z 3-4 miesiące i moja ex przez połowę czasu była teoretycznie ze swoim ówczesnym chłopakiem, ale mówiła, że ten związek jest dawno martwy i rzeczywiście z nim potem zerwała. W trakcie związku próbowała też kolegę z mojej paczki wprowadzić do trójkątu, co moją winą było, że na początku na to pozwoliłem, myśląc, że to jakiś żart, ale potem tego kategorycznie zabroniłem. I tutaj to był ostatni miesiąc naszego związku gdzie moja ex była ciągle w kiepskim stanie, nie rozumiałem, czemu tak się czuję i potem zerwała ze mną, mówiąc, że nie dostarczam jej wsparcia emocjonalnego i chciała, żebyśmy zostali przyjaciółmi. Nie odzywałem się do niej, bo wtedy miałem złamane serce. Po dwóch tygodniach dowiedziałem się, że romansowała z tym kolegą od trójkąta przez cały nas związek i poszła do niego od razu, jak zerwała ze mną. Obydwoje mnie okłamywali przez cały czas. Oczywiście dowiedziałem się tego od osób postronnych i o ile pogodzony jestem z utratą dziewczyny i że ma nowego chłopaka. To fakt, że zostałem okłamany, powoduję, że nie jestem w stanie ufać tym dwóm osobom i zerwałam z nimi całkowicie kontakt, wygarniając im, co mi leżało na sercu.
Więc dla mnie w moim przypadku nie ma mowy o żadnej przyjaźni po rozstaniu kiedy ta osoba notorycznie cię okłamywała i by to robiła nadal. Jest to nauczka by zastanowić się z 5 razu komu tak naprawdę chcę oddać serce i reagować na żółte i czerwone lampki, które się pojawiły, bo podejrzewałem ją o to od jakiegoś czasu, że leci ze mną w #!$%@?.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2