Wpis z mikrobloga

@LewitujacyMnich: mnie tu tylko ciekawi co stoi za tym wyciekiem. Tzn. Jeśli build jest stary to wskazuje na to że nie został wysłany przez kogoś z zespołu, a pozyskany w inny sposób. Ewentualnie udostępnił go ktoś, kto kiedyś miał dostęp do plików. Bo nie bardzo widzę jak by to miało pomóc w promocji moda (w sensie- wyciek kontrolowany), chyba że na dniach by faktycznie wypuścili wielki update pokazujący, że to nieaktualne.
@Mixxer5 No sposób wycieku raczej nie wskazuje na wyciek kontrolowany xD. Może to ktoś kto miał kiedyś kose z Darkiem i chciał zrobić afere?
@Viore: Dunno. Filmy z których brałem screeny są z weekendu więc to raczej wykopowy wyciek? O 2 paczce w sumie nic nie słyszałem.
Na Twoim filmie z armorami nie ma żadnych armorów którymi chwalili się w 2021 https://www.facebook.com/dziejekhorinis/photos/a.234510343791648/946546932587982/?type=3. W pliku .git też było mocno grzebane bo git go w ogóle nie widzi. Ktoś mógł nie chcieć żeby ktoś sie dobrał do git loga. Dla mnie dalej mocno śmierdzi ten wyciek.

Odpowiedz


@LewitujacyMnich: ja mam ambiwalentne odczucia, bo jest tam sporo dependencji w wersjach względnie świeżych (na pewno wydanych po 2021 roku). Jest plik pluginu
@Mixxer5: Ktoś mu za pomocą formularza rekrutacyjnego złożyć chęć udziału w pracach jako tester i tak zdobyć te pliki. Po użyciu jednego z narzędzi z paczki, mod jest gotowy do testowania.
@DamianO1995: no tak, jest plik readme jak to skleić żeby działało w grze, zresztą są już filmy na yt z działającym modem. Rozchodzi się tylko to czy to faktycznie jest świeży build, czy może coś starego i mało reprezentatywnego.