Wpis z mikrobloga

Hard to swallow pill na tę niedzielę: do stałych związków nadają się TYLKO kobiety będące dziewicami. Pozostałe mogą być dobre do wyruchania 'na raz' / do ruchania w relacji niezobowiązującej w stylu FwB, ale do niczego ponadto.

Mężczyźni, którzy łamią powyższą regułę, niszczą rynek matrymonialny i nie mają szacunku do samych siebie; nie trzymają standardów i nie mają godności. Wyobrażacie sobie, żeby XVIII-wieczny, angielski arystokrata z dumą wziął sobie za żonę odpowiednik dzisiejszej tinderówki z 10 facetami 'na koncie'? Ja nie.

#zwiazki #seks #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #redpill
  • 45
  • Odpowiedz
do stałych związków nadają się TYLKO kobiety będące dziewicami.


@Ivan_III:
Trzy lata po ślubie na anonimowych - buuu, moja żona nie ma nigdy ochoty na seks
btw

Angielski arystokrata 5 razy w tygodniu chodził do burdelu więc ha tfu, obrzydliwość i hipokryzja
  • Odpowiedz
@Ivan_III

Wyobrażacie sobie, żeby XVIII-wieczny, angielski arystokrata z dumą wziął sobie za żonę odpowiednik dzisiejszej tinderówki z 10 facetami 'na koncie'? Ja nie.


Właśnie nie zdajesz sobie sprawy jakie w tych kręgach panowało #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Invisiblinio:

Trzy lata po ślubie na anonimowych - buuu, moja żona nie ma nigdy ochoty na seks


A najlepsze jest to, że zazwyczaj tak jest z tymi co już się "wyszalały" z innymi, to z mężem już im się nie chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, już lepiej mieć żonę której się samemu zdjęło simlocka i żyć w celibacie, niż żonę która się "wyszalała" i żyć
  • Odpowiedz
@Invisiblinio:
A ty wiesz, że dziewica =/= małe libido? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdajesz sobie sprawę, że laska może mieć normalne, lub nawet duże libido i nie skakać z kwiatka na kwiatek?
Powiesz pewnie, że jakby miała normalne to by uprawiała seks, bo kto wytrzyma z takim napięciem seksualnym.
Już ci odpowiadam, misiu kolorowy ʕʔ
O masturbacji słyszała? Jeśli tak, to już wiesz
  • Odpowiedz
@Invisiblinio: Serio chce Ci się w to brnąć? Już sam ten wykres (a można byłoby znaleźć podobnych dużo więcej) pokazuje, że do stałych, zobowiązujących relacji kompletnie nie nadają się kobiety mające więcej, niż 0 facetów za sobą. Statystyk nie zamażesz feministycznym pieprzeniem.

I jeszcze raz: nie-dziewice do wyruchania są spoko, ale do niczego ponadto.
  • Odpowiedz
@Ivan_III: to samo tyczy się facetów. Jesli facet miał 5 kobiet, a jego laska 1, to ona wierniejsza bedzie, a on zdradzi.

@Lysy_from_Brazzers tiaa, na papierze wszystko brzmi pięknie
Mężowie też mogą się masturbować, a mimo to zdradzają swoje żony. Jak ktoś ma duże libido, to nie ma szans że powstrzyma się od seksu. Jesli ktoś żyje jakby seks nie istniał, to juz wie jak to wygodne i tego nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Invisiblinio:
A może trzeba porozmawiać przed ślubem o takich rzeczach, a nie później płakać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja #!$%@?, ja już nic na to nie poradzę, jak ludzie się boją ze sobą szczerze rozmawiać, ale dużo ludzi nie ma takich problemów, bo ze sobą rozmawiają.
Poza tym, to jest jeden wpis na jakiejś gówno stronie, pewnie jeszcze napisany przez hindusa któremu zaaranżowali małżeństwo.
  • Odpowiedz
  • 1
Rozumiano wtedy, że seksualność kobiet i mężczyzn to dwie zupełnie różne sprawy.


@Ivan_III Patrząc na poziom medycyny i psychiatrii oraz psychologii w tamtych czasach to naprawdę świetnie rozumiano ludzką naturę, nie ma co. xD
Chuopski rozum poziom Mietek po podstawówce.

Plus znalazł się wykres w internecie, badań naukowych nie przeczytał, bo po co i cały zadowolony. xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Ivan_III Nic mni nie boli, to nie ja płaczę na necie jak to mam zaburzenia psychiczne i nie potrafię tworzyć związków z ludźmi. ¯_(ツ)_/¯
A w tym XVIII wieku to by cię wsadzili do wariatkowa i tyle byś z życia miał, więc z samej prewencji bym za tymi czasami nie wzdychała.
  • Odpowiedz