Wpis z mikrobloga

Kurczę trochę się wystraszyłem, że to kolejna wpadka ukraińskiej propagandy, gdzie pojawił się naziol. Koleś stwierdził, że dobrym pomysłem będzie wytatuować sobie, na ryju „1488”
Ale przeczytałem ten komentarz i kamień z serca
Tak w ogóle to wykop dostał SRACZKI bo udało się odnaleźć jakiegoś polskiego kibolka z nazi oznaczeniami. Dziwne, że tym razem nikt nie staje w jego obronie, jak w przypadku ukraińskich miłośników nazizmu..
Btw @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: pisałeś, że jest „na pęczki” przykładów, z obecnej wojny, jak ruskie soldaty, paradują w nazi oznaczeniach. Mógłbyś jakimiś pęczkami zapodać? Bo przecież nie są to tylko twoje urojenia.
Zresztą każdy jak ma jakiś przykłady, to chętnie zerknę
Ja wstawiłem garstkę (z wielu) takich przykładów, jak żołnierze lubują się w nazi oznaczeniach ale były to przykłady z ukraińskiej strony, więc wpis został usunięty, bo to tylko „ruska propaganda” - #takbylo Teraz macie przykład z ukraińskiej propagandy
#ukraina #4konserwy
huncwot_ - Kurczę trochę się wystraszyłem, że to kolejna wpadka ukraińskiej propagand...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-14 o 16.58.11

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huncwot_: ej ale on ma nawet w profilu, ze jest ruskim trollem xD wrzucaj to na pikabu, tam moze znienawidza ukraincow po tym poscie bo sa na tyle glupi zeby to zrobic
  • Odpowiedz
@huncwot_: Wyobraź sobie Churchilla, który działa w taki sposób xDDD

No nie, Churchill urwał wszelkie dyskusje na temat Katynia, bo w tamtym czasie ważniejsze było #!$%@? Niemcom od jakichś dochodzeń kto kogo zabił pod Smoleńskiem. Chociaż wina Sowietów była oczywista.

Teraz znacznie ważniejsze jest wygranie wojny na wschodzie od jakichś dochodzeń kto jakie ma tatuaże. I prowadząc takie watki po prostu działasz na korzyść rosyjskiej propagandy.
  • Odpowiedz
ale potężne śledztwo wykonałeś, jakiś anonim zakpił sobie z ukraińskiego naziola XD


@huncwot_: nie anonim, tylko jakiś rusek, który w dzień pabiedy maszeruje sobie wesoło z sowiecką szmatą z sierpem i młotem, ale to już Ci wania nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
  • 0
@vrNFWrUew3D4Rgz:
to trochę dziwne, bo jak raz udało się złapać Ruska co miał wytatuowaną swastykę, to tą fotką był zasrany cały wykop i twitter
ale tym razem, nie można pokazywać co się dzieje w szeregach naszego sojusznika, bo tak nie wypada.
W cywilizowanym kraju taki koleś zostałby #!$%@? z wojska na zbity pysk, no ale mówię o cywilizowanych krajach
btw co do Churchila to taka zabawne wypowiedzi mi się przypomniały:
huncwot_ - @vrNFWrUew3D4Rgz: 
to trochę dziwne, bo jak raz udało się złapać Ruska co ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-14 o 17.12.33

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@blah1blah2: #!$%@? z tym, że w oficjalnej ukraińskiej propagandzie, jest koleś z wytatuowaną na ryju nazi symboliką
ale skandal, że jakiś Rusek sobie z niego zakpił XD
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: a teraz wpis właściwy.
Ty ześ serio porównał żołnierza walczącego o wolność Ukrainy i Europy do jakiegoś seby wyklętego, który jedyne co potrafi robić to krzywdzić innych Polaków?
wiedz, że wiele jestem w stanie zaakceptować u Ukraińców, nawet obnoszenie się symbolami nazistowskimi. To ruscy są zagrożeniem dla naszej cywilizacji. A i stosowanie symboliki nazistowskiej maja opanowane po stokroć bardziej niż Ukraińcy. Ale o ruskach to nie napiszesz ani słowa
  • Odpowiedz