Wpis z mikrobloga

Chłop se usiadł elegancko, żeby mieć wygodnie i mu jaja nie gniotło, a jakaś Julka w pustym pociągu zamiast zwrocic mu uwagę albo się przesiąść to robi mu zdjęcia i wrzuca do internetu. Czy dla różowego mozgu to takie ciężkie do zrozumienia, że wygodniej jest nam nie złączać nóg, bo nam jaja i fiuta gniecie? Walczycie o normalizacje chodzenia bez staników, BO WYGODNIEJ, ale jak chłop mowi, że to też jest dla niego wygodniejsze, to już dyskryminacja kobiet i chłop zły. #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #bekazlewactwa #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow
fanmarcinamillera - Chłop se usiadł elegancko, żeby mieć wygodnie i mu jaja nie gniot...

źródło: IMG_7409

Pobierz
  • 26
@fanmarcinamillera: Kiedy przychodzi do zwrócenia komuś uwagi trzeba liczyć się z konsekwencjami za swój czyn i stan mentalny, także szansa, że którakolwiek w samotności otworzy japę wynosi ~0%.
Pozostając w temacie siedzenia - też was intryguje, że jak wchodzicie do zbiorkomów to zawsze laski siedzą, a wracające po godzinach tyralni chłopy z plecakami stoją wpatrując się pustym wzrokiem w okno marząc o tym, że kiedykolwiek jeszcze doznają szczęścia w życiu?
@jxvbqw: po pierwsze to nie wiadomo kto usiadł pierwszy, po drugie to co to #!$%@? ma znaczyć "musial usiasc akurat najprzeciwko niej", usiadł sobie tam gdzie chciał, wielkie oburzenie bo zwykły chłop budowlany śmiał usiąść na przeciwko krulowej julii, po trzecie jest w spodniach, dżinsowych, z zapiętym rozporkiem, nie wypadają mu jaja, nawet się nie odznaczają, więc widzę że problem tkwi głównie w punkcie drugim
będąc wysokim tak się siedzi wygodniej właśnie po to, żeby się nie #!$%@?ć w osobę z naprzeciwka


@Mar3czek: no dokładnie! ja jestem wysoka i moje złączone nogi uniemożliwiają przechodzenie ludziom w metrze, to co dopiero chłopa 1.90. Jakby musiała przesuwać nogi na lewo czy prawo bo on ma skierowane na nią to tez by marudziła.
@USSCallisto: no słów brak. W kościele też się ciśniesz do pierwszych ławek pełnych starych bab zamiast usiąść z tyłu, gdzie jest więcej miejsca? Tu kończę z tobą dyskusje, bo jesteś mocnym betonem intelektualnym, z każdą sekunda odpisywania tobie, ubywa mi po jednym punkcie IQ.