Wpis z mikrobloga

siema mirki plajuje sobie kupić na wakacje konsole nowej generacji i się zastanawiam właśnie co wybrać ps5 czy xbox x posiadam xbox one tą pierwszą wersję ale jeszcze wystkiego nie ograłem mam nawet Wieśka 3 na płycie i nigdy nie grałem ale mam wrażenie że na xbox za bardzo niema w co grać planuje jeszcze kupić monitor zakrzywiony 27-32 144 Hz do tej konsoli która konsola będzie się bardziej nadawała do takiej konfiguracji na biurku ?? #xbox #ps5 #konsole
  • 5
@4-pakZrana: jako główny obrońca x'a uważam, że obecnie mając w zapasie xone nie warto iść w xsx, szczególnie po ostatnim roku w wydaniu MS. Bierz PS5 i ograj sobie też niektóre exy z poprzedniej generacji
@saviola7: myślę, że chodziło o słowo "planuję" na klawiaturze litra "j" jest obok "n", ponadto owe słowo można było również wywnioskować z kontekstu. Nie przejmuj się, że nie potrafisz zrozumieć słowa jak nie jest w pełni poprawnie napisane, żeby się domyślić co autor miał na myśli trzeba mieć jakieś zdolności analizy i dedukcji, a ich brak na pewno rekompensujesz innymi cechami np. byciem uprzejmym w internecie czy coś ( ͡°