Wpis z mikrobloga

Kolejny dowód na to, że nie należy pracować dla samotnych ludzi i nie powierzać im dostępu do wszystkich danych. Samotni spermiarze zrobią wszystko za wizję możliwości kontaktu z "dziewczyną" dlatego jak czytam, że władze projektu stanowią sami faceci bez dziewczyny/żony, to od razu unikam wszelkiej współpracy. Tacy ludzie nadają się tylko do robienia jakiejś części projektu, a nie do piastowania decyzyjnych stanowisk, ponieważ potem powstają takie cyrki.

Raz byłem świadkiem jak się rozpadł jeden projekt z powodu dziewczyny w zespole xD Trzech spermiarzy uroiło sobie w głowie, że ona jest jego dziewczyną i zaczęli się między sobą kłócić, aż się rozeszli i pociągnęli projekt na dno. A co najlepsze to laska miała chłopaka, ale to tym dzbanom nie przeszkadzało xD

Dlatego zawsze i wszędzie pogarda dla spermiarzy będzie!

#gothic #dziejekhorinis
  • 36
przegrywy gardzą kobietami, bo są przez nie odrzucani. przegryw momentalnie nabrałby podejrzeń


@bezbekpol: prędzej zwaliłby sobie aż by pluskało xD. Ale wy macie ograniczone umysły xD
@Glikol_Propylenowy: bo wasz świat jest czarno-biały albo zero-jedynkowy. "przegrywy" to jakieś idealne jednostki, normalnie "Übermensch" gdy w rzeczywistości każdy jest nieidealny, bo każdy jest człowiekiem, a facetowi sperma prędzej czy później zaleje mózg, bo tacy już jesteśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przegryw to pustelnik który wie, że wygląd to wszystko i jak go masz to nie musisz robić nic, a jak nie masz to nie warto jest robić w 99,9% przypadków nic


@Ksut_Melodi: nie warto robić nic oprócz hejtowania "p0lek? xD
@pijmleko: mogło mi się poplątać z wpisem opa. Tak czy tak, wejdź sobie na mój profil i przeczytaj posty które nastukałem o wiele przed Twoim wysrywem o tym, że niby przegrywy to spermkarze. Zobaczysz, że zostałeś zaorany w momencie w którym nawet jeszcze posta nie zdążyłeś opublikować bo wyjechałeś w nim po prostu z błędnymi założeniami.
@MirkoMored: nigdy nie zmieniłem się w spermiarza gdy kobieta próbowała byciem miłą zmienić mnie w podnóżek. Z tego powodu około 10-15 razy w życiu uzyskałem łatkę kryptogeja
Kolejny dowód na to, że nie należy pracować dla samotnych ludzi i nie powierzać im dostępu do wszystkich danych.


@Chosen_Fox: Mnie zastanawia skąd Ty wiesz jakie kto ze współpracowników ma życie prywatne. xD Dla mnie to jest osobista sprawa i nie rozmawiam o tym ze współpracownikami chyba że się na tyle polubimy, że integrujemy się prywatnie w wolnym czasie.
@pijmleko: jak Ci sperma zalewa mózg to sobie zwal i Ci przejdzie. Kontrolowanie swojego popędu to chyba najprostsza rzecz jaką inteligentny człowiek może zrobić. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach gdzie wszędzie szczuje się cycem jest to trudne, ale warto nad tym popracować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pijmleko: czego oczekujesz, tutaj jest przegryw i oskarek. Ludzie to NPC jak w grach komputerowych. Jednostki w danej grupie są takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już #!$%@? ze rozmowa to prawdopodobnie fejk, wszystko wygląda jakby było pisane z wczesniej zaplanowanym "scenariuszem" - nie zależnie czy zrobili to twórcy, czy osoba która odpowieda za wyciek (zdobyty w inny sposób niż za nudesa)