Wpis z mikrobloga

@Davidozz: Te wołanie czasem się samo pi3rdoli...

400 tysięcy CYWILI do terroryści xDD

Wiem wiem araby są zawsze nie winne Dindu nufin kacapy też, każdy nie winny xDDD w więzieniach też 100% siedzi za niewinność xDDD

No i w końcu po 90% ślinotoku dodałeś 10% konkretów. Tak, pomoc USA, a raczej kredyt na procent, pomógł w odbudowie Europy po II Wojnie. Ale przypisywanie 30 lat rozwoju Polski polityce USA to XD
@Little_Makak:

Wiem wiem araby są zawsze nie winne Dindu nufin kacapy też, każdy nie winny xDDD


Ale co ty #!$%@? insynuujesz? Że 300-400 tysięcy irakijczyków to byli zagorzali terroryści z Al-Kaidy bezpośrednio zaangażowani w zamachy na WTC? Czy ty właśnie tym debilnym zdaniem typu "a gdzieś indziej biją murzynów" chcesz podważyć fakt śmierci setek tysięcy cywili, którzy zginęli bezpośrednio w wyniku konfliktu rozpętanego przez USA? Wytłumacz mi, bo nie wierzę, że
Pobierz Davidozz - @Little_Makak: 
Wiem wiem araby są zawsze nie winne Dindu nufin kacapy też...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-17 131938
@Davidozz: Kurde znowu mnie nie złapało

Ale co ty #!$%@? insynuujesz? Że 300-400 tysięcy

Dlaczego umniejszasz zbrodnie anglosaskich diabłów? jesteś Chorym psychicznie debilem? Przecież Amerykanie zabili i zjedli nie 300-400 tyś. tylko 300-400 miliardów! Dlaczego kłamiesz ty anglosaski globalistyczny hazarski debilu! Al kaida to fundacja charytatywna xaxaxaxaxa

"a gdzieś indziej biją murzynów"

No mużynów bijo w JU ES EJ!!!!

Skoro o więzieniach mowa, to może wypowiesz się na temat 12-letnich irackich
Pobierz Little_Makak - @Davidozz: Kurde znowu mnie nie złapało 
 Ale co ty #!$%@? insynuujesz...
źródło: no-tak-bylo-nie-zmyslam-urban-w-stroju-biskupa
Typowy arabofill, twoja rodzicielka też gustuje w ciemnych @#$jach?


@Little_Makak:

Nawet jeśli hipotetycznie by tak było, to jest to jakiś problem w twoich nazistowskich kręgach? Dlaczego seks z kimś o innej karnacji skóry miałby być uwłaczający czyjejś godności? Wcześniej ci klawiatura na cyrlicę przeskoczyła, teraz nazizm wypływa z twoich obelg, już się piesku zdemaskowałeś xD Skoro już wiemy, że jesteś trollem i brak ci argumentów na moje pytania, to może chciałbyś
@Davidozz:

Nawet jeśli hipotetycznie by tak było, to jest to jakiś problem w twoich nazistowskich kręgach?

Pomyliłeś mnie ze swoją madką, nazistami są arabofile xDDDD, ja nie mogę być nazistom bo nie jestem arabofilem tak jak ty.

Dlaczego seks z kimś o innej karnacji skóry miałby być uwłaczający czyjejś godności?

Jak widać po twoich postach, takie czynności pozostawiają nieodwracalne skazy na psychice, po czym tacy dewianci zaczynają gloryfikować terroryzm.

Wcześniej ci
@Little_Makak:

Jak widać po twoich postach, takie czynności pozostawiają nieodwracalne skazy na psychice, po czym tacy dewianci zaczynają gloryfikować terroryzm.


Dewianci, czyli osoby uprawiające seks z osobami o innym kolorze skóry? Bo do tego zdania się odniosłeś. Czyli każdy kto uprawia seks z osobą o ciemniejszej karnacji jest "DEWIANTEM"? Pytam jeszcze raz; dlaczego uważasz seks z osobą o ciemniejszej karnacji za dewiację i coś co należy wyśmiewać?
Ale cię tam musi nosić śmierdzący rasisto xD Łap jeszcze:

@Davidozz: Stawiam dolary przeciwko orzechom że z nas dwóch to jednak ty śmierdzisz, w końcu 40 milionów r0sjan nie ma kibla. Jednak buardziej byłeś zaangażowany w oczernianie Amerykanów.
@Little_Makak:

Jednak buardziej byłeś zaangażowany w oczernianie Amerykanów.


Ależ proszę bardzo, możemy oczerniać Rosję również xD Wielki głód, gwałty przy "wyzwalaniu" Polski, Afganistan, bombardowania w Syrii o których wspomniałeś - tylko to jest oczywiste i nagłaśniane przez media.
@Davidozz: Zależy gdzie i w jakim kontekście, amerykańskie nadużycia są nagłaśniane przez rosyjską i chińska agenturę ( ͡º ͜ʖ͡º) przez aktualną opozycję by zdyskredytować oponentów politycznych, co oddziałuje medialnie na cały świat, zaś rosyjskie zbrodnie są znane tylko w Polsce i krajach bałtyckich, czyli tylko w śród ofiar. Nawet Czesi nie potrafią zrozumieć czym jest rosyjska okupacja i wyniszczanie narodu przez setki lat.
@Little_Makak: Dlatego nie walę konia do największych imperialistycznych mocarstw od USA przez Rosję po Chiny. Media w USA (nawet te lewicowe) też niechętnie komentowały zbrodnie wojenne swoje czy najbliższych amerykańskich sojuszników. Nawet samo CIA próbowało z fiaskiem ingerować we wpisy na Wikipedii, a osobę która ujawniła na światło dzienne systemowe zaniżanie statystyk śmierci irackich cywilów i wiele innych niewygodnych faktów próbuje się od dekady aresztować i skazywać na dożywocie w więzieniu.