Wpis z mikrobloga

WYZWANiE PLASTYCZNE edycja 5/23

Temat pracy: "Otwórz swoją wyobraźnię i oddaj na papierze potęgę burzy - maluj wirujące chmury, błyskawice rozświetlające niebo i intensywną siłę natury w pełnym rozkwicie."
Czyli burza 8D
Termin wrzucania prac: 24.05.2023 godz. 00:00

Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy.

#rysujzwykopem #malujzwykopem #tworczoscwlasna #glupiewykopowezabawy #rysunek #rysowanie #grafika #digitalpainting #sztuka #akryl #art #wyzwanieplastyczne #zainteresowania
#grafikakomputerowa
Pobierz erebeuzet - WYZWANiE PLASTYCZNE edycja 5/23 

Temat pracy: "Otwórz swoją wyobraźnię i...
źródło: wp123
  • 24
@Theo_Y: o ile #!$%@?ą głowę mogę zrozumieć, to #!$%@? tablet już nie jest wymówką mój drogi kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ja go w ogóle nie mam, wszystko robię na komórce. A kolażyk to już w ogóle, potrzebujesz tylko dobrej apki i pokaaaaż na co Cie stać, chociaż teen jeden raaaaaz, pokaz, ajajajaj! Xdd
@Theo_Y: darmowe apki to biedaszyby, to prawda.
Ale każda płatna ma min. 7 dniowego free triala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobra, Mirasek, trochę się zgrywam


Ale nie męczę już buły. Jakby Cie naszła wena, byłoby fajnie zobaczyć coś Twojego papaletka!
@maegalcarwen: @erebeuzet najpierw napisał mi (wczoraj), że nowy temat wrzuci najpilniej jutro, a potem okazało się, że to była jednak literówka, bo poprawił na "najpóźniej", ale ta poprawka tak samo wydała mi się dziwnie niepokojąca, jakby... jakby naprawdę mocno postanowił, że tym razem nas nie zawiedzie.
I nie zawiódł.
(⁠⁠)⁠
@Ytarka: a tam sketchbook jest zajebisty jak za swoją cenę (darmo) ale po prostu nie będzie miał efektów typu Gmiq z gimpa/krity, w zasadzie będzie ograniczać do podstawowych efektów i żeby było jasne. Wszystko da się zrobić jak na kompie ale niektóre rzeczy wygodniej po prostu zrobić na kompie, głupie wklejanie obrazka jest dużo szybsze i prostsze niż w telefonie, za to sam rysunek dla mnie ostatnio i tak wygodniej zaczynać