Wpis z mikrobloga

@KotBojowy w zdjeciu w apce randkowej, gdzie w centrum jest wypieta dupa, na pewno chodzilo autorce o zaprezentowanie akrobacji XD
Odkryles nowe zastosowanie tindera.
  • Odpowiedz
@Baudi chodziło o fajną wyróżniającą się fotę i to się jak najbardziej udało. A ty się zesrałeś jak to przegryw liczący na poklask sobie podobnych. No ale nie pykło.
  • Odpowiedz
@Baudi chodziło o fajną wyróżniającą się fotę i to się jak najbardziej udało. A ty się zesrałeś jak to przegryw liczący na poklask sobie podobnych. No ale nie pykło.

@KotBojowy Wyróżniać się wypiętą dupą... fajne masz standardy XD
Nazywanie losowych ludzi przegrywem na wykopie to juz chyba codzienna rutyna lewaka :D
Baudi - >@Baudi chodziło o fajną wyróżniającą się fotę i to się jak najbardziej udało...

źródło: d7wo4fgpbbf41

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nick_Login:

Znajdź 2 różnice.


1. Typka z drugiego zdjęcia to komercyjna sesja pozowana XD to podstawowa różnica.

Ta z twojego kreteńskiego wpisu, to zdjęcie prywatne, zrobione podczas uprawiania sportu. Każdy kto uprawia sport, a szczególnie jakiś „około-ekstremalny”, ma w swoim albumie podobne zdjęcia. To które wrzuciła, jest po prostu dobre.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kumplica: Idź ze swoimi urojeniami gdzie indziej. Nie oburza mnie, że polki są łatwe i wypinają dupę w każdym możliwym miejscu, a zwłaszcza na platformie randkowej. Ja tylko podkreślam ten fakt, gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości odnośnie naszych witaminek.
  • Odpowiedz
Dobra miałem się produkować ale tylko poplusowałem sobie komentarze ale....ale jak można kurde w tym zdjeciu widziec podtekst seksualny?!XD Z kim ja tu siedzę.
Babka zajebista z zajawką a nie kolejny klon, brałbym się.
  • Odpowiedz