Wpis z mikrobloga

Witam, napisałem pracę dyplomowa na temat "Procedura założenia oraz prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej". Napisałem naprawdę dużo, nie chce już tym zanudzać, ale np zrobiłem analizę otwieranych, zamykanych jdg przed, po i w trakcie covida żeby sprawdzić jak się to wszystko miało i wnioski do tego; napisałem też jak dawniej się otwierało jdg i ogólnie procedurę założenia jdg, definicje. To był pierwszy rozdział. Promotor na wszystko się zgadzał, a teraz na dwa tygodnie przed terminem oddania pracy każe mi zmieniać temat i wszystko od nowa pisać, gdzie miałem już ankietę robić. Studiuje rachunkowosc i podatki. Szukam jakiegoś celu pracy. Najlepiej żeby móc zrobić ankietę. Np o podatkach, o bezrobociu również, ubezpieczeniach, czy nawet oszustwach podatkowych. Jestem tym wszystkim tak załamany, że nie mogę nic wymyślić, a terminy gonią. Macie jakieś pomysły jaki mógłby być cel, który mógłbym zbadać?
  • 2
Wybierz sobie jakąś branżę z małą ilością firm na GPW(masz dostęp do sprawozdań finansowych i nie musisz się pierdzielić z ankietami) i zrób analizę wskaźnikową dla branży. Najłatwiejsza będzie rentowność, powinieneś dać radę to ogarnąć w kilka dni.