Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Co jak co, ale z tym że pójdzie na front i straci nogi to dobrze powiedział. Młodzież, ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy że wojna to nie jest gra komputerowa, tylko leżysz w błocie okopach ty możesz się wykrwawiać na śmierć a kumpel obok może wrzeszczeć z bólu bo mu nogę rozerwało. W szczególności będąc cywilem którego wcielono szanse na jakiś poważny uszczerbek śmierć rosną, a pojedyncze ludzkie życie(
@Kryspin013: Co jak co, ale z tym że pójdzie na front i straci nogi to dobrze powiedział. Młodzież, ludzie w ogóle nie zdają sobie sprawy że wojna to nie jest gra komputerowa,


@lentilek: typie, my tu się śmiejemy z jego onucowania i straszenia wszystkich wojną. Ty słyszysz co on gada? Że to Rosja została zaatakowana.

tylko leżysz w błocie okopach ty możesz się wykrwawiać na śmierć a kumpel obok może
@Kryspin013: No to tak wiadomo że brednie, nawet nie mam siły słuchać tych głupot z żenady i je wyłączyłem, po tym jak usłyszałem że Rosja stanęła w obronie swojego bezpieczeństwa XD I od razu przełączyłem na shota z młodymi bo liczyłem na jakiś odpał Jaczura.


@lentilek: Ten odpał jaszczura tam nie był z uwagi o troskę tych dzieciaków tylko by dalej urabiać i trzymać w strachu przed rosją i złym