Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :) miałem pisać wczoraj, lecz niekończące się problemy z telefonem z dnia na dzień się nasilają :/ wczoraj jeden Mirek, z którym utrzymuję kontakt postawił mi fryzjera, dokładnie 50 złotych na ten cel otrzymałem. Mirek chce pozostać anonimowy, choć starałem się go przekonać do zmiany zdania. Jeszcze raz dzięki stary :) reszta z fryzjera idzie na okulary. Na tę chwilę z pieniędzy od Mirkow jest 475 zł, a ogólnie mam już około 650 złotych wliczając ostatnie dwie dniówki z pracy. Powoli do przodu i widząc będzie można iść do normalnej pracy. Spokojnego i udanego weekendu :)

#przegryw #bezdomnosc #depresja #gownowpis #chwalesie
  • 12
  • Odpowiedz
@Rozwodnik: i na co to wszystko? Robota w januszexie po 10h by "zarobić" na pokój w jakiejś dziurze + chemiczne żarcie z dyskontu i tak do śmierci ☹️

Chyba, że jesteś normikiem i praca w kołchozie od 1 do 1 jak większość poliaków nie jest ci straszna ????????
  • Odpowiedz
@Barachloop chyba nie tak łatwo dostać nawet pare stów na bezrobociu od UP, trzeba dość sporo wcześniej przepracować, chyba ze mowa o innym zasiłku.
Noclegownie i jadłodajnie spko, ale bez jakiejś roboty ciężko byłoby się wyrwać z bezdomności. No chyba ze nie planuje się wyjść z bezdomności to taki plan nie brzmi zle ;)
  • Odpowiedz