Wpis z mikrobloga

#hulajnogaelektryczna Właśnie widziałem jak młody chłopaczek jechał z dwoma dziewczynkami na dwóch hulajnogach, stanęli, dziewczynka odstawiła normalnie, a on rzucił #hulajnoga na środek chodnika i odeszli. Wyglądał jak taki rozpieszczony bachor, pozer, lamus, blond włoski zrobione grzywka do góry, itd. Popisywał się przed nimi. Nie chciało mi się za nimi gonić, ale następnym razem tak zrobię, a jak ktoś będzie 'sapać', to to nagram, bo teraz żałuję. Takie gówno trzeba gasić w zarodku. #truestory #patologia #patologiazmiasta #wyznanie #wychowanie #savoirvivre
  • 7
@robertx: To był dość szeroki chodnik, to ludzie obejdą. Często widzę takie poprzewracane i sam je poprawnie przestawiam, tym bardziej jak są na środku chodnika czy ścieżce rowerowej, teraz pierwszy raz widziałem jak to wygląda w momencie 'odstawienia' hulajnogi. Jakby pyskował, to bym go wyszarpał za ucho. Najbardziej szkoda niewidomych, a są takie osoby w okolicy, nawet dla nich warto 'edukować' taką patolę/małolatów.
@EnderWiggin: No, zmęczony bardzo byłem, a teraz żałuję, bo prawie zawsze reaguję w różnych sytuacjach, typu jak ktoś rozbija butelki albo puszcza agresywnego psa na psy innych ludzi - przy takiej sytuacji ostatnio gość taki z wyglądu jak Don Kasjo, tylko tak z 20-25 max. lat mógł mieć, dostał lepa na pysk przy dziewczynie przed którą też się chyba popisywał, bo zrobił jeszcze inne bardzo złe rzeczy (nie będę się rozpisywać).