Wpis z mikrobloga

Drogi beciaku!
Gdy długich i frustrujących próbach udało ci się znaleźć partnerkę.
Gdy po miesiącach kupowania prezentów i dowodzenia dziewczynie że jesteś idealnym kandydatem na męża
Twoja partnerka nie może mieć orgazmu
I szukasz przyczyny tego smutnego zjawiska.
Odpowiedź znajdziesz w nauce!

Ku pokrzepieniu Twojego serca mam dobrą i złą wiadomość
1. Orgazm u kobiety nie zależy od twoich umiejętności ani od wielkości przyrodzenia
2. Orgazm u kobiety zależy od Twojej atrakcyjności

Konkretnie rzecz biorąc, będąc samcem beta nie możesz zaspokoić seksualnych pragnień kobiety, będziesz zdradzony, lub kobieta wybierze cię tylko z rozsądku abyś przynosił jej i jej potomstwu (jej nie koniecznie twojemu) zasoby do przeżycia.

Samiec beta to nie tylko stan umysłu lecz też atrakcyjność fizyczna a konkretnie brak symetrii ciała i twarzy.

Nie licz na zakochaną w tobie dwudziestolatkę jeśli posiadasz niesymetryczną twarz. Ona nigdy nie będzie pożądać cię tak ultrasymetrona Klaudiusza. Ona nigdy nie będzie świadoma tego co jej się w tobie nie podoba bo brak symetrii może być niezauważalny gołym okiem.

Czuły i dobry samiec beta nigdy nie będzie obiektem westchnień żadnej kobiety a na pewno nie dorówna chamskiemu, bezrobotnemu ale symetrycznemu alfie.

Źródło naukowe w komentarzu dla niedowiarków z #rozowepaski #neuropa #psychologia #zwiazki

#przegryw #blackpill #blackpillraw #redpill #whitepill #nauka
itsoverforme32445 - Drogi beciaku!
Gdy długich i frustrujących próbach udało ci się z...

źródło: temp_file.png6138600238874235358

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@itsoverforme32445 co za bzdury od góry do dołu. Sam kiedy znalazłem sobie dziewczynę, nie byłem w stanie dać jej orgazmu. Parę miesięcy zajęło, zanim w końcu doszła, a mój wygląd nie zmienił się ani o jotę (nawet trochę utyłem). Za trzy miesiące się z nią żenię
  • Odpowiedz