Wpis z mikrobloga

Panowie, jesli kobieta lvl 26+ i nie jest swiezo po zwiazku/ kilka miesiecy po tylko cos typu boss girl, niezalezna singielka, "nie byłam gotowa", "chciałabym sie jeszcze odkrywac"- to bierzcie rade od wujka Vaueckiego: ilosc red flagów w takich wywłokach i mentalnych niedociagniec jest taka ze TeRaPiA ani nawet zimne prysznice nie pomogą. Sprintem #!$%@?ć.

#zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #kobieta
  • 17
@vauecki: potwierdzam - strata czasu z takimi. W ogóle jak laska już na pierwszym spotkaniu zaczyna się rządzić to jest pierwszy sygnał do tego, że później nie będzie Cię szanować, będzie podważać Twoje zdanie, a życie z nią będzie przypominać ciągłe zawody i udowadnianie sobie nawzajem wyższości. Oczywiście jak się poddasz i Cię zdominuje to już w ogóle można się pożegnać z własna godnością
  • 0
@BurzaGrzybStrusJaja: Preach on. Dodalbym gwiazdkę ze są jeszcze laski co takim rządzącym tonem chca sobie i Tobie udowodnic ze sa pewne siebie(?) albo ze maja sztywne zasady ale wewnątrz roztrzesiona dziewczynka i psycha sitting. Ale to mały procent. To co opisałes zdecydowanie warte uwagi.
@vauecki: Jak ktoś się "odkrywa" uprawiając seks z nieznajomymi to #!$%@?. Odkrywanie siebie działa gdy zostajemy sami ze sobą, w końcu kto ma nas znać lepiej niż my sami. Boss girl = odpada, zgrzyt charakterów ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tnt246: Jako różowa rozumiem OPa i mam podobne zdanie. To nie chodzi o to, że kobieta ma być ciągle w związku albo że nie może wskoczyć w niezobowiązującą relację, ale o ten mindset "ja odkrywam, ja doświadczam, jestem pewna siebie, silną kobietą, jestem kimś i muszę to każdemu powiedzieć".

Silna i pewna siebie kobieta po prostu jest i robi to na co ma ochotę, a nie trąbi całemu światu, że jest
Nigdzie tak nie napisałem. Związek na siłę =/= poszukiwanie partnera/ chęć znalezienia


@vauecki: Napisałeś, że coś jest nie tak, jeśli nie miała. To sugeruje, że powinna się wiązać na siłę, nawet jeśli akurat nikt się nie trafł.
  • 0
@Kryskamatyska: No jak na siłę? Na siłę to mozesz sie zmuszac do zjedzenia szpinaku. Związek, szukanie partnera, ba, szukanie partnera i bliskosci bedac kobietą w wieku +26 to absolutnie naturalna rzecz. Nienaturalną jest byc singielką w tym wieku i nie czuc potrzeby bycia w relacji- to zwiastun problemow natury psychologicznej.
Nienaturalną jest byc singielką w tym wieku i nie czuc potrzeby bycia w relacji- to zwiastun problemow natury psychologicznej.


@vauecki: Dlaczego to jest twoim zdaniem nienaturalne? Ja w tym wieku nie czułem żadnej potrzeby. Inne rzeczy były do ogarnięcia.