Wpis z mikrobloga

Czyli reasumując sex workerka (nie mylić z prostytutką chociaż to to samo) to poważany zawód nie gorszy od prawnika czy lekarza, ale machanie parasolką na torze wyścigowym czy meczu żużlowym to już literalne uprzedmiotawianie kobiet xD

Potem te klauny się dziwią, że konfederacja ma już prawie 10% poparcia, co praktycznie daje PiSowi gwarancję następnej kadencji.

#f1 #zuzel #bekazlewactwa
smutny_kojot - Czyli reasumując sex workerka (nie mylić z prostytutką chociaż to to s...

źródło: Screenshot_20230511_074019_Twitter

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_kojot: czasem mam wrażenie, że oni to robią specjalnie by brać subwencje, robić komisje ale nigdy nie dojść do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Tak se dryfowac w granicy poparcia.

  • Odpowiedz
  • 3
@smutny_kojot oni nie są za czymś, po prostu są przeciwko wszystkiemu. wybierają jakiś temat. patrzą, czy ludzie to lubią. jak ludzie lubią, to są przeciw. jak ludzie nie lubią, to promują
  • Odpowiedz
  • 31
Czyli reasumując sex workerka (nie mylić z prostytutką chociaż to to samo) to poważany zawód nie gorszy od prawnika czy lekarza, ale machanie parasolką na torze wyścigowym czy meczu żużlowym to już literalne uprzedmiotawianie kobiet xD


@smutny_kojot:
text - >Czyli reasumując sex workerka (nie mylić z prostytutką chociaż to to samo) to...

źródło: femidebilizm

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 18
Podoba mi się "logika" Staśko itp.
Czyli wodzianka i kobiety w sportach moto, to zuooooooo bo z założenia są seksistowskie.
Za to #!$%@? i sexwokerki to praca intelektualna, więc moga sobie pracować, bo to w zasadzie zwykła praca biurowa.
Jprdddddddd
text - Podoba mi się "logika" Staśko itp. 
Czyli wodzianka i kobiety w sportach moto,...

źródło: logika_stasko

Pobierz
  • Odpowiedz
@Flypho: wg lewicy grid girls i (niedługo) kobieta, która zamiast pracować woli tradycyjny model rodziny (matka siedzi w domu z bombelkami, a mąż/ojciec dzieci zarabia)
  • Odpowiedz