Wpis z mikrobloga

Wyjaśnienia dlaczego usunąłem obsa i teamviewera na raszei.
Ostatnie tygodnie pokazały co tam się dzieje. Wiadomo że każdy z was chce oglądać upadek ludzki i jak ktoś się stacza na samo dno.
W przypadku Mariusza sprawa jest poważniejsza bo grozi mu więzienie (areszt) za odróbki, kalectwo/zgon w skutek ciągłego upadania i przewracania się na wszystko co jest dookoła. Mariusz ma całe ciało w bliznach, zadrapaniach, strupach, strupach na GŁOWIE.
Nie wiem czy niektórzy to zauważyli czy nie, ale ten człowiek już nie potrafi chodzić. Tyle co do domofonu i z powrotem, albo tryb quatro, ewentualnie szuranie dupą po podłodze.
Udało się dobić do celu i widzimy całkowity upadek ludzki i jeden z większych cugów alkoholowych.
Jedna z osób zarządzających stwierdziła że nie chce już w tym uczestniczyć, a zarazem ja stwierdziłem po ostatnich streamach, że to nie ma sensu. Tracimy wszyscy czas tylko po to żebyście wy mogli sobie oglądać, a i tak ostatecznie Mariusz zapomina wszystko po 5-10 minutach. Przykład moje wizyty.
Jeśli ktoś ku*wa tego nie potrafi zrozumieć że w tej sytuacji w jakiej Mariusz jest. Jest ogromne prawdopodobieństwo że on coś sobie zrobi. Krew w domu na ścianach, gówno wszędzie i sranie/szczanie pod siebie.
My od tego odbijamy i nie chcemy aby Mariusz streamował. Bo streamy doprowadzają do ciągłych zamówień nieopłaconych za które Mariusz płaci (bo jest kretynem i choy wie co mu w głowie siedzi)
Jeśli Mariusz chciałby streamować, niestety, ale musiałby go ktoś kontrolować/pilnować. Garbaty się do tego nie nadaje kompletnie, jest jedynie dodatkowym ciężarem dla Mariusza.

Widzowie raszei którzy tak bardzo tęsknicie za streamami z raszei. Zadzwońcie do Garbatego czy Mariusza i ogarnijcie sami to zdalnie żeby mogli streamować. Nam się już nie chce tracić czasu. Sytuacja musi się ustabilizować. Dodam że dzisiaj z rana była u Mariusza policja + Mops. Jakie mogą być konsekwencje z wizyty policji i mopsu? Nie wiem, ale się domyślam.

Zanim pojechałem do Mariusza uświadomiłem Garbatego że będę za godzinę, a Mariusz poznając mój głos chciał mnie do telefonu i chciał mnie posłuchać?? Mariusz wtedy mi powiedział że jest na totalnym dnie i nie wie co ma zrobić, po czym wspomniał że policja i mops byli dzisiaj u nich.

To nie jest tak że ja sobie wszedłem i poszedłem usunąć mu wszystko. Zawsze zanim coś zrobiłem pytałem Mariusza i bez jego zgody nie robiłem nic wbrew jego woli. (Poza zdjeciami kibla i zasrana podłogą w przedpokoju/kuchni). To już dla kontentu było. Najpierw uświadomiłem Mariusza co się dzieje i co te streamy robią z nim, ile ma blizn, zadrapań, strupów i co najgorsze strupów na głowie. Po tym wszystkim Mariusz nie był do końca pewny czy chce aby to był koniec. Dopiero jak go uświadomiłem że jak nie ogarnie zaraz odróbek to pójdzie siedzieć. Wtedy na sekundę wytrzezwiał i powiedział. Dobra kuyrwa usun to, przerwa od strimow. Wtedy mu usunąłem i po chwili poszedłem.

Od razu odpowiadam na tekst pod tytułem, (ale mogłeś zostawić obsa i już tam nie przyjeżdzać, a osoba od teamviewera/obsa mogła się odsunać.
Mogłem, ale co by to zmieniło? Jeden telefon do łachmyty z tyraniem że ma włączyć streama i karuzela kręci się dalej. Ci ludzie nie myślą już racjonalnie. Społeczność discorda niestety dalej od 6;30h wyzywa się i pokazują że naprawdę są dzieciaczkami.

W skrócie powiem.
Życie chłopaków z raszei jest zagrożone nieszczęśliwym wypadkiem, albo więzieniem. Nwm co mogę jeszcze dodać to dopisze ze garbaty ma odparzenia miedzy udami które naprawdę #!$%@? wyglądają, albo to taki fest brud.
nie zrobiłem tego dlatego żeby chłopacy przestali chlać, bo wiadomo że będą chlać, ale niech zmniejsza częstotliwość tego chlania i ilości. 10 odwyk Mariusza coming soon

Napisałem to chaotycznie, raz to przeczytałem, jak gdzieś się powtarzam to sorry xd. Ale szkoda mi czasu na pisanie drugi raz tego samego co pisałem na discordzie dzieciaczków.

@r3v napisałem też specjalnie dla cb bo chciałeś abym konto usunął. Nie usunę, ale macie wyjaśnienia.

Miłej lektury, a teraz możecie na mnie srać, wyzywać mnie itd.

Z polskiego miałem 1/2 w techbazie.

#edit Mogłem dopisać jeszcze takie rzeczy że streamy trwały po 20min- 1h, Wódka zamówiona to offstream. Naprawdę powodów parę jeszcze by się znalazło.

#danielmagical #patostreamy
  • 43
@Czolowy_zawodnik: niestety wiara w to, że Mario ogarnie się po usunięciu OBS'a i TeamViewera jest dość naiwna, jeśli ciągle mają pieniądze i zamówią sobie kolejną flaszeczkę, jak aktualna się skończy. Dopóki będą mieli kasę, dopóty będą tam leżeć nawaleni. Trzeba liczyć, że #!$%@? już jak najwięcej tej floty.
@Czolowy_zawodnik: I bardzo dobrze, bo można się pobawic ale to juz była przesada, aż w koncu ktoś by jeszcze nie daj Boże.....

dwa chore i glupie zamawianie na nich zakupów to juz był cios poniżej pasa,
bardzo dobra podjeta decyzja,

SZACUN!!!!!!!!