Wpis z mikrobloga

Czemu mężczyźni tak lubią trollować? Dzisiaj mnie dziadki w przychodni nomen omen zdziadkowały, że lekarki nie ma, bo poszła sobie robić trwałą i pasemka na 3 godziny, a przyszła po 10 minutach. Na wykopie jest tak samo.

#przemyslenia #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #trolle #trolling #opowiescizzycia #zalesie #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #przegryw
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #wykop
Muszewygraczycie - Czemu mężczyźni tak lubią trollować? Dzisiaj mnie dziadki w przych...

źródło: 51264cb189527_o_medium

Pobierz
  • 16
@Musze_wygrac_zycie: Poczucie humoru u facetów to cecha genetyczna mająca na celu rozluźnienie atmosfery.

A dziadki nawet kreatywne. Śmiechnąłem sobie. Chociaż nie pochwalam żartów w sytuacjach dla kogoś krytycznych (tutaj lekarz-zdrowie).
@Musze_wygrac_zycie: trollowanie jest mega ciekawe i jeśli jest się facetem to na pewno dodaje parę punktów do ogólnej atrakcyjności (jako poczucie humoru)

Z drugiej strony jeśli ktoś bierze trollowanie zbytnio serio i się obraża jak dziecko to jest to mega nieatrakcyjne, czasem denerwujące
@Musze_wygrac_zycie: wiesz, ostatnio przeczytałem trafne spostrzeżenie. Trolle trollują, bo są nieszczęśliwi i chcą, żeby inni byli nieszczęśliwi razem z nimi. Kliknęło mi to jakoś w głowie i nagle przestałem całkowicie się przejmować głupimi komentarzami i hejtem w necie. Już mnie tym jadem nie sięgną, bo nie są zwyczajnie partnerami do rozmowy. Polecam takie podejście i ignorowanie toxiców w życiu. To dotyczy głównie hejterskiej części internetu, jak wykop ( ͡° ͜