Wpis z mikrobloga

  • 0
@ChadChampion: Nie jestem wlascicielem domu ani glownym najemcam wiec jesetem na tej samej pozycji co ona ogolnie chce sie jej pozbyc bo jest bardzo toksyczna osoba prowokuje klotnie nie szanuje innych itd
@Mateblack: A macie jakiegoś głownego najemce w domu, czy każdy jest na takiej samej pozycji jak Ty? Jeśli macie takowego w domu to najlepiej jej o tym powiedzieć, zgłosić, że nie tylko Ty tak myślisz i jeśli jest jak mówisz to i temu głównemu najemcy ona przeszkadza, więc jestem pewien, że będzie za tym. Jeśli nie ma takiego w domu tylko wynajmujecie to na pokoje, kazdy niezależnie, to możesz popytać innych
@Mateblack Piszesz o niej, że jest toksyczna, a sam szukasz jak tu toksycznie ją potraktować. Jeśli rzeczywiście jest taka jak piszesz i ma problem ze wszystkimi, a nie tylko z Tobą to mówicie wszyscy właścicielowi, że tylko ona do domu nie pasuje. Choć po tym jakich rozwiązań szukasz i jakie rozważasz (stare mięso, gówno) jestem gotów założyć się, że największym toksykiem jesteś tam Ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
@ChadChampion: Problem polega na tym ze glownym najemca jeset jej brat. Oczywiscie ja o wszystkim go informuje ale on z nia tylko rozmawia i te rozmowy nic nie przynosza. Wlasciciel jest zdania ze wszystkie problemy powinismy rozwiazywac miedzy soba. Jedyna umowa ma glowny najemca z wlascicielem domu nikt inny nie ma zadnej umowy nawet z glownym najemca
@Mateblack: No w takiej sytuacji to nic innego oprócz wyprowadzki moim zdaniem nie widzę. Jak będziesz uprzykrzać jej życie do takiego poziomu, że bedzie chciała się wyprowadzić to staniesz się taką samą osobą jak ona, a po drugie jest większa szansa, że ten brat wypiiierdoli Ciebie, skoro nie masz żadnej umowy. Po trzecie nawet jak sprawisz, by ona się wyprowadziła to brat będzie się mścił, skoro jeszcze jej nie wywalił. Chyba
  • 0
@kiszczak: Nie tylko ja mam z nia problem ale dziewczyna glownego najemecy tez z nia ma problem w pewnym momencie tak sie z nia poklocila ze jej chopat czyli glwony najemca musial ja sila wyciagac z kuchni aby dziewczyny sie doslownie nie pozabijaly. Ja juz probowalem wszysktiego co jest nie toksyczne czyli probowalem z nia rozmawiac zapraszalem ja w rozne miejsca itd nic nie dziala. Tylko dawalem jej okazje do naciagniecia
@Mateblack: nie opuszczaj klapy w kiblu. Jak będziecie sami zacznij sapać i walić konia, tak żeby było cię słychać. Jak ci się będzie chciało pierdnąć to trzymaj dopóki nie będziesz przechodził obok niej (dla lepszego efektu możesz puścić z gruzem, żeby wypadło przez nogawkę).
Ewentualnie jak w love story - poderwij ją i że chcesz z nią coś tylko we dwoje wynająć i niech #!$%@?