Wpis z mikrobloga

za PO to było święto jak widziałem murzyna na mieście


@Tommy__: ale mnie rzeżuncja złapała. Przypomniałem sobie jak ok 2001r. Gdy byłem podstawówkowym gówniakiem to wracając ze szkoły zobaczyłem murzyna na mieście i chyba z dwie dzielnice za nim chodziłem bo nie mogłem uwierzyć że to prawdziwy murzyn, a jednocześnie byłem ciekaw co będzie robił, po co tu jest i czy faktycznie umie szybko biegać xDDDDD
i umiał szybko biegać? XD


@Tommy__: chyba nie bo wsiadł do kolejki. Jakby umiał szybko biegać to by pobiegł, a nie kolejką jechał ()
Katoprawica jak zwykle podbiera coś tam z programu Hitlera.


@Szr1h: akurat to żeby nie otwierać bezmyślnie drzwi na imigrantów to nie program Hitlera, a zdroworozsądkowe podejście do którego ma prawo każde suwerenne państwo (może moralnie mniejsze byli posiadacze kolonii, ale my się do nich nie zaliczamy). Inna sprawa, że za PiSu to dopiero nabrało tempa xD
Katoprawica jak zwykle podbiera coś tam z programu Hitlera.


@Szr1h: Tak jest. Niewpuszczanie ludzi z Afryki do Polski to jest dokładnie to samo, co zbudowanie obozów koncentracyjnych i zabicie w nim milionów ludzi.

Putin powinien zareagować na szerzący się w Polsce hitleryzm i nas zdenazyfikować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)