Wpis z mikrobloga

Kim ty jesteś wychodki tłusty


@Nester86: Ale lecz swoje urojenia. Akurat nie mam problemów ani z otyłością ani nawet z lekką nadwagą. Mam problem z twoim debilnym #!$%@?.

przecież susz przepisał mi lekarz.


@Nester86: Aha. Czyli leki są całkowicie zdrowe i to nie jest tak, że stosowanie leku może nieść efekty niekorzystne na zdrowie xD. A w domu poza tobą wszyscy zdrowi na umyśle?
  • Odpowiedz
wymaga trochę innych maszyn do szycia


@Tagnk: tak było, nie zmyślam.

Dochodzi też kwestia tego, że takie rozmiary dalej nie schodzą zbyt szybko/w dużych ilościach czyli z wysokim prawdopodobieństwem mogą trafić na przecenę po czasie a zanim wejdzie promocja to sklep odbije sobie na kimś kto kupi wcześniej.


@Tagnk: ale tak jest czy sobie zmyślasz?
  • Odpowiedz
ale tak jest czy sobie zmyślasz?


@szybki_zuk: Zwróć uwagę, że jeden z artykułów zakłada zamawianie na rynek amerykański, gdzie w Polsce wciąż mamy niższy procent ludzi otyłych/z nadwagą. Z reguły też w przypadku kobiet więcej sprzeda się mniejszych rozmiarów niż w przypadku facetów. Zwróć też uwagę na inne komentarze w wątku.
  • Odpowiedz
@Tagnk: nie uwierzylem w 5 krotna przebitke, to ty uwierzyłeś, że różnice na pewno wynikaja z kosztów. Ja nawet nie wiem czy rzeczywiscie sa drozsze te ubrania, nie zgadzam się tylko z wyśmiewaniem tezy, ze jest coś nie tak jesli te roznice byłyby duze
  • Odpowiedz
nie uwierzylem w 5 krotna przebitke


@szybki_zuk: tak? Na pewno? A twoje wcześniejsze komentarze?

no jeśli cena jest 5x wieksza to tak, jest to #!$%@?.

no ale rownie dobrze moge ja zapyac czemu myślisz, ze ktos tworzyłby taka grafike, gdyby roznica w cenie wynikała tylko
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: No coś jeszcze poza XD? Bo wiesz też tak potrafię XDDDDDD

Nie przedstawiłeś sam żadnego zasadnego argumentu i w ogóle do żadnego z nich się nie odniosłem poza krótki pytaniem.
  • Odpowiedz