Wpis z mikrobloga

@Morf: ogolnie społeczeństwo tyje ale Europie daleko do takiego USA gdzie 30% ludzi ma otyłość gigantyczna.
Po prostu na ulicy większość mężczyzn to osoby ze tzw sylwetka chudo tłusta którzy wygladaja jak gowno
@xede: @Redbulltabak @WielkiNos @WielkiNos no jeśli cena jest 5x wieksza to tak, jest to #!$%@?. Ciekawe, ze potraficie narzekać jak sprzedawca odwali #!$%@? np. zmniejszajac opakowanie jogurtu, ale jak na wykopie jest coś o osobach z nadwagą to od razu hejt. Na wykopie, portalu z masą przegrywów logiczniejsze byłoby, żeby promować brak nienawiści do kogoś nie spełniającego dzisiejszych standardów piękna i dynamiczności, tymczasem jest na odwrót. #!$%@?
no jeśli cena jest 5x wieksza to tak


@szybki_zuk: No, ale ten obrazek to też przerysowanie sytuacji, ciężko to ogarnąć? Myślisz, że dlaczego akurat sytuacja jest ukazana na rysunku, a na zdjęciu paragonu/ceny w sklepie?
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: mam problem w tym że moja składka zdrowotna mimo higienicznego trybu życia jest taka sama jak osoby otyłej. Osoby otyłe zdecydowanie częściej korzystają z pomocy lekarskiej. Ogolnie darmowa służba zdrowia jest zła. Ja naprawdę w ostateczności korzystam z pomocy lekarza. Masa osób starszych chodzi z byle pierdoła. Jakby musieli płacić za każdą wizytę mocno to by to odciążyło służbę zdrowia.
@Tagnk: no ale rownie dobrze moge ja zapyac czemu myślisz, ze ktos tworzyłby taka grafike, gdyby roznica w cenie wynikała tylko z ilości materiału? Z resztą podejrzewam, że różnice są groszowe, przeciez koszt materiału to tylko czesc ceny.
@Nester86:

mam problem w tym że moja składka zdrowotna mimo higienicznego trybu życia jest taka sama jak osoby otyłej. Osoby otyłe zdecydowanie częściej korzystają z pomocy lekarskiej. Ogolnie darmowa służba zdrowia jest zła. Ja naprawdę w ostateczności korzystam z pomocy lekarza. Masa osób starszych chodzi z byle pierdoła. Jakby musieli płacić za każdą wizytę mocno to by to odciążyło służbę zdrowia.


@Nester86: Dobrze, że jaranie suszu cbd jest obojętne dla
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: susz cbd waporyzuje poproszę dane o szkodliwości waporyzacji suszów bo ja takich nie znalazłem. Szkodliwość znikoma. Kickboxing uprawiam zupełnie amatorsko ciężko o jakieś kontuzje. Od 7 lat poza drobnymi naciągnięciami, stłuczeniami nie miałem nic co by wymagało konsultacji lekarza. Widać że nie masz żadnego pojęcia o czym mówisz.
W okresie jak paliłem jointy i piłem piwko powinienem płacić wyższa składkę. Chociaż, weekendowe jaraniem jointów i picie piwka ciężko nazwać szkodliwym
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: przecież susz przepisał mi lekarz. Mam na receptę. Kim ty jesteś wychodki tłusty żeby podważać decyzję lekarza? Idź pobiegaj grubasie. Jedyne co mnie pociesza że na starość i tak dostajecie za swoje. Cukrzyca, choroby wieńcowej, jesteście głównymi beneficjentami #!$%@? polskiej służby zdrowia. To ty będziesz się pocił w kolejkach do kardiologa nie ja xD pozdro świnko
Pobierz
źródło: IMG_20230510_205803
tylko z ilości materiału?


@szybki_zuk: A musi wynikać tylko z ilości materiału? Może produkcja rozmiaru powyżej xl czy xxl wymaga trochę innych maszyn do szycia. Dochodzi też kwestia tego, że takie rozmiary dalej nie schodzą zbyt szybko/w dużych ilościach czyli z wysokim prawdopodobieństwem mogą trafić na przecenę po czasie a zanim wejdzie promocja to sklep odbije sobie na kimś kto kupi wcześniej.
Nie myślisz też, że pięciokrotna przebitka cenowa nawet przy