Wpis z mikrobloga

Pomijając już fakt że fajnie się patrzy na takie liczby to pomaga w identyfikacji takich jak ty.


@rain_nr: xD.No każdy kto nie wierzy w dane z sufitu to ruska onuca. Ale widzę że się znasz to może wyjaśnij skąd Ukraina wzięła liczbę po 300 zniszczonych samolotów i helikopterów. Podczas gdy żadne inne źródło w tym oryx nie podaje nawet po 100 sztuk. Zrobisz fikołka czy odpowiesz jak to jest?
  • Odpowiedz
@Koniasz: to niemozliwe liczby tak samo jak niemożliwe jest to ze rosja straci flagowy krążownik w starciu z państwem które praktycznie nie ma floty albo przegra bitwę o panowanie w powietrzu z legendą miejską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale widzę że się znasz to może wyjaśnij skąd Ukraina wzięła liczbę po 300 zniszczonych samolotów i helikopterów. Podczas gdy żadne inne źródło w tym oryx nie podaje nawet po 100 sztuk. Zrobisz fikołka czy odpowiesz jak to jest?


@Koniasz: kojarzysz ostatnio latające tutaj zdjęcia pilota helikoptera, zestrzelonego na początku agresji? Ten helikopter mógł być uwzględniony w danych ukraińskich, ale bez zdjęć nie było go oryxspioenkop.com. Wielokrotnie na stronie dodawano
  • Odpowiedz
@Koniasz: Uważam że liczby podawane w tych codziennych raportach są zawyżone, tak jak wypomniałeś o Oryxie, to zgadzam się że Oryx jest rzetelnym źródłem i ilość się rozmijają.

Ale, w żaden sposób to nie zmienia faktu że na takie liczby miło się patrzy, i serce chce wierzyć że prawda leży pomiędzy nimi a Oryxem. Natomiast Twoja jasno negatywnie do nich nastawiona odpowiedź, od razu informuje, tak jak napisałem, kim jesteś
  • Odpowiedz
Ale, w żaden sposób to nie zmienia faktu że na takie liczby miło się patrzy, i serce chce wierzyć że prawda leży pomiędzy nimi a Oryxem. Natomiast Twoja jasno negatywnie do nich nastawiona odpowiedź, od razu informuje, tak jak napisałem, kim jesteś :)


@rain_nr: Nie wierze w to co czytam. Dorosły człowiek cieszy się z tego że jest okłamywany. Z ciebie jest idealny wyborca. A to plucie na osoby o
  • Odpowiedz
ale rozbieżności mają uzasadnienie.


@Nieszkodnik: Dokładnie.Każdy wie że oryx zaniża straty o jakieś 10-20% ale jeżeli Ty myślisz że o kilkaset procent to nie jesteś naiwny tylko głupi. Nawet ten ostatni wyciek z USA nie podawał takich strat jak Ukraina.
  • Odpowiedz
więc zgadzasz się, że Rosjanie kłamią podając takie dane?


@Nieszkodnik: Oczywiście że żadnej stronie konfliktu nie można wierzyć. Z tym że nie rozumiem po co z tematu Ukrainy przeskakujesz na Rosję. Nigdy nie powołałem się na dane z Rosji. A nawet wielokrotnie pisałem że są jeszcze bardziej odklejone niż te ukraińskie. Dodatkowo nikt dzień w dzień nie wrzuca na wykop strat Ukrainy według Rosji. Ale jak rozumiem musisz zasugerować że
  • Odpowiedz
@Koniasz: Ehhhh, dobrego masz nicka, bo rozmowa z Tobą to jak kopanie się z koniem :) Dodatkowo zaczynasz łączyć dwie zupełnie różne rzeczy tylko na podstawie jednego zdania, i już wyciągać daleko idące wnioski o tym jaką jestem osobą.

Cytując siebie: "Serce chce wierzyć" oznacza to że zdaje sobie w pełni sprawę że liczby podawane przez MoN Ukrainy są zawyżone, ale też wiem że Oryx dokładnie weryfikuje starty z kilku
  • Odpowiedz
Ty jesteś naiwny jeśli wierzysz w liczby Oryx


@rain_nr: I widzę że problemy z czytaniem jednak masz. Napisałem że oryx zaniża straty o jakieś 10-20% i ja biorę to pod uwagę.
  • Odpowiedz
@Koniasz: Ty też :) Napisałem "jeśli wierzysz". i to: "OBAJ zgadzamy się że jedne są zawyżone a drugie zaniżone." czyli przeczytałem co napisałeś.
  • Odpowiedz