Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dziewczyna ma bardzo dobry kontakt z gościem, w którym kiedyś była zakochana. Jesteśmy ze sobą ponad 10 miesięcy, a ona dalej pisze z kolesiem, który przez prawie rok ją odrzucał. Jestem pewien, że się nie spotykają, bo mieszkają w różnych miastach, widziałem ich rozmowy i też nie było w nich widać żadnej bliskości, nawet trochę powiedziałbym że chłód, mimo to wiem że piszą właściwie codziennie (nie są to rozmowy 24/7, ale zamienią ze sobą co najmniej kilkanaście wiadomości dziennie), mają dużo wspólnych zainteresowań, lecz ona zapewnia że choć jest dla niej ważny, to jest tylko dobrym kolegą. Czy jest się czego obawiać?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: To co jest niedostępne, jest bardziej pociągające. W moim odczuciu, chciałaby zacząć z kimś od nowa ale nie możliwe, że jej psychika nie jest na to gotowa. Możliwe (ale to tylko przypuszczenia), że koleś który ją odrzucał, jest całkiem atrakcyjny i że to ona go podrywała na początku. Jeśli u was było odwrotnie, to sorry ale seksualnie, on może stać sporo wyżej od ciebie. No ale mogę się mylić, może
  • Odpowiedz