Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dziewczyna ma bardzo dobry kontakt z gościem, w którym kiedyś była zakochana. Jesteśmy ze sobą ponad 10 miesięcy, a ona dalej pisze z kolesiem, który przez prawie rok ją odrzucał. Jestem pewien, że się nie spotykają, bo mieszkają w różnych miastach, widziałem ich rozmowy i też nie było w nich widać żadnej bliskości, nawet trochę powiedziałbym że chłód, mimo to wiem że piszą właściwie codziennie (nie są to rozmowy 24/7, ale zamienią ze sobą co najmniej kilkanaście wiadomości dziennie), mają dużo wspólnych zainteresowań, lecz ona zapewnia że choć jest dla niej ważny, to jest tylko dobrym kolegą. Czy jest się czego obawiać?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wez ty miej beciaku choc troche szacunku do siebie, baba ci pisze i flirtuje z jakims innym gosciem (w ktorym byla/jest jeszcze pewnie zakochana) a ty sie pytasz, czy to jest ok. xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @jaszczurki @freshpiotrek z ich historii wiem tylko tyle, że poznali się przez neta, spotkali się kilka razy, ale to ona głównie o niego zabiegała, chciała się do niego przeprowadzić na studia do miasta, a on mówił jej że wolałby gdyby była dla niego tylko koleżanką. Wiem też, że mocno ją ranił, gdy nie odpuszczała i na koniec odrzucał w dość bezpośredni sposób. Mówi mi, że od kiedy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Ferdi-Melkury, może chłód to złe słowo, ale widać że to taka rozmowa bardziej jak z kumplem niż z kochankiem.
Czy fakt, że kiedyś była w nim zakochana oznacza, że musieli zerwać ze sobą kontakt i się poblokować? Nie słyszeliście o żadnych przypadkach, gdy po czasie coś takiego zamieniło się w koleżeństwo/przyjaźń? Ona nie zachowuje się jakby dalej coś do niego czuła, moja niepewność to bardziej mój
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli cokolwiek w związku będzie nie tak, to ona nie będzie próbowała naprawiać, tylko odejdzie do przyszykowanej drugiej gałęzi
Póki co nie musisz się obawiać, przyjdą problemy, to nawet nie dostaniesz szansy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Ciężko powiedzieć, które z nich bardziej inicjuje rozmowę. Kiedyś na pewno inicjowała tylko ona, teraz mam wrażenie, że chyba nawet ten kolega częściej do niej pisze, niż ona do niego. Na pewno oboje do siebie piszą z własnej inicjatywy, ale nie jest też tak, że to tylko ona wypisuje do niego, a on nie chce z nią gadać.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jakie to uczucie być dla kogoś z kim jesteś na drugim miejscu? Przecież typiara KOCHA tego typa i rzadko się zdarza, że kobieta tak narzuca się mężczyźnie jak ona z tego co opisałeś. Ona go kocha i zawsze będzie, to jest jej miłość życiowa a ty jesteś tylko zbędnym dodatkiem do animacji jej czasu, jesteś żałosny i żal mi ciebie. Pakuj mandzur i #!$%@? stamtąd i nie bądź
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @0910, jest między nami dobrze, przez te 10 miesięcy mieliśmy tylko jeden gorszy okres i wiem, że wtedy bardzo dużo z nim pisała- więcej niż ze mną, ale w sumie dużo się wtedy kłóciliśmy. Często słyszę od niej, że mnie kocha, bardzo często spędzamy wspólnie czas i myślimy o wspólnej przyszłości. Jako różowa, myślisz, że jakby nic do niego dalej nie czuła, to zerwała by z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Myślę, że nie jest w nim zakochana, ale coś na pewno się w niej tli, skoro tak często utrzymują kontakt.
Przykro mi Miras, ale zrozumiałabym raz w tygodniu - bo dobry kumpel, ale codziennie?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @0910, co byś zrobiła na moim miejscu? Jeśli będę kazał zerwać jej z nim kontakt, to wyjdę na tego złego, szczególnie jeśli faktycznie nie jest w nim zakochana. Mimo, że między nami jest dobrze, to po głowie wciąż chodzi mi obecność tego typa i trochę nie daje mi to spokoju.

  • Odpowiedz